Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit tehetnék? Vettem egy...

Mit tehetnék? Vettem egy 5kg-os Tomi kristály mosóport, mandula illatút és az a gondom vele hogy a szemcsék nem oldódnak fel még 50°-on sem! Mikor kiveszem a ruhákat a gépből valamelyiken ott vannak a darabok! :-S

Figyelt kérdés
Nem dobhatom ki a mosóport mert elég jó ára van!:-s
2011. febr. 11. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj véletlen rossz kategóriába raktam a kérdést!
2011. febr. 11. 16:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Öblítsd ki még egyszer a ruhákat. Igy amennyire olcsóbban vetted a mosóport, annyival több áramot, és vizet használsz el.Vagy! Használd el kézi mosásra, úgy, hogy beáztatod előbb jó meleg vízbe a mosóport.
2011. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ugyanez volt a gond vele nekem is :S hiába márkás ha sz@r... :S én most a legolcsóbbat használom és tökéletesen bevált :)
2011. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól megjártam vele!Eddig Bonux-ot használtam gondoltam kipróbálom ezt mert olyan jó ilata van!Sokra megyek vele!Amúgy már azt is próbáltam hogy miután lejárt a mosás még egyszer kiöblítem!Akkor is maradt szemcse!
2011. febr. 11. 17:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem vettem olcsóbban a mosóport!Mindig ilyen árban veszünk 5kg-os kiszerelést a tescoban!
2011. febr. 11. 17:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Amúgy az hülyeség lenne ha áztatnák vízbe mosóport és ráöntöm a ruhákra aztán bekapcs!?
2011. febr. 11. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én amíg mosóport használtam és nem folyékony mosószert előtte mindig feloldottam meleg vízben egy befőttes üvegben jól összerázogatva és úgy használtam (kvázi mintha folyékony mosószer lenne), mert nekem is ez volt a gondom vele, mint neked. De aztán itt ajánlotta az egyik anyuka, hogy az Aldiban kapható Tandil folyékony mosószert próbáljam ki, és tényleg nagyon jó. Egy liter 500 Ft alatt van és valóban kiszedi a foltokat.
2011. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Legközelebb én is úgy tesszem!Ja és többet nem veszem Tomit!Alig várom hogy elfogyjon!Sajna az nem mostanában lesz!
2011. febr. 11. 18:35
 9/9 anonim válasza:
Én mindig port használok,a ruhára teszem közvetlenül és annyi ecetet teszek rá,hogy felpezsegjen,jót tesz a ruháknak és vízkőoldó is.Nem érzik utána a ruhán.
2011. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!