Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezek mennyire hatásosak?...

Ezek mennyire hatásosak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az egyik termék ez lenne:

[link]


A másik pedig a diétás turmixpor.


20kg feleslegem van. Alig eszek, mert nem tudok (betegség miatt híztam 30kg-ot, ebből 10 lement fogyókúra nélkül, de itt meg is akadt a dolog.)

80kg vagyok és minimum 60kg-ra szeretnék fogyni.


Tudom mozgás, diéta stb. De nálam a legfőbb probléma, hogy nem tudok enni, nem még diétázni. Kenyeret nem nagyon eszek (szinte semmilyen pékárút), húst se nagyon, se édesség, semmi. Mondhatom undorodok a legtöbb kajától, ha eszek is akkor csak azért, hogy ne legyek rosszul.

Az orvosom hashajtó teát írt fel (senna levél), mert heti 1* van székletem jobb esetben.

Most próbálok eszegetni, több kevesebb sikerrel. De ha valahogy normalizálódna az evés kérdés, szeretnék valamivel lefogyni. Torna, bicikli, futás oké.

De mellé ezek közül szeretném kipróbálni valamelyiket. És erre lennék kíváncsi, melyik jobb, hatásosabb?


2011. febr. 12. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha alig eszel akkor nincs is amiből normális székleted legyen. Mi az amit nem utálsz megenni?
2011. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most kezdem magam visszaszoktatni nehezen a kajára.

A fogyás érdekelne jelenleg, hogy ezek közül a szerek közül melyik hatásosabb.

2011. febr. 12. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már eddig is hazavágtad a szervezetedet a nem evéssel, az emésztésed tré, nem kellene fogyasztószereket tömnöd magadba.

Nem mindegy milyen kajára szoktatod magad vissza, egyél sok levest, főzeléket, müzlit, kukorica pelyhet, gyümölcsöt-zöldséget, joghurtot mert ezek rostdús ételek és visszaállítják az emésztésedet. Ha ez nem jól működik, nem fogsz fogyni, mert ezek a szerek csak elfedik az éhségérzetet és nálad nem ez a cél.

2011. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!