Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Korábban szedtem Xenadrine-t,...

Korábban szedtem Xenadrine-t, ami amerikai zsirégető és több mellékhatása volt nálam- remegés, álmatlanság. A kérdésem azn lenne hogy a nemrégiben vásárolt a Lipo6-el merjek e próbálkozni a korábbi rossz tapasztalataim alapján?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

A Xenadrine-ból nem mindegy, melyik változatát szedted, több néven is futott, mígnem droglistára került és kitiltották az EU-ból. Ennek oka az Efedrin nevű anyag, ami nagyon megturbózza a zsírégetést és az állóképességedet is, de az általad is ismert mellékhatásokkal. (Zenatrin néven futott az eredeti kapszula).

Ha a Te dobozodon nem látsz ilyeneket, mint Guarana extract és semmi olyat ami hasonlít az Efedrin szóra, (synephrine, stb) akkor a szerben található magas koffeinmennyiség borítja ki a tested.

Ha a Lipo6 tartalmaz ilyesmiket, akkor ugyanolyan tapasztalataid lesznek, mint a Xenadrine-nal.


Én a Xe-t használtam anno (még más volt a neve), sokat segített abban, hogy elkezdjem a futást, de mindenkit lebeszélek ezekről a szerekről- hónapokig nem aludtam tőlük... Fogyni ezek nélkül is lehet, a zsírégetésben az ártalmatlan, sőt szívbarát l-cartinie -is sokat segít önmagában- ha sportolsz.

2009. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a korrekt választ, tényleg hasznos volt! Sokszor el vagyok keseredve a súlyom miatt és nincs erőm keményen koplalni vagy edzeni járni, és ez a legnagyobb bajom hogy az erőt, akaratot nem érzem magamban hogy hónapokig kitartsak és fogyózzak. De mégegyszer köszönöm!
2009. febr. 13. 13:56
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom él e még ez a kérdés. Engem is érdekelne ez a szer. Mik voltak még a mellékhatások?
2009. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! én a kérdező vagyok, és a mellékhatások igencsak durvák voltak. Igazság szerint én már egy doboz Xenadrinet-ami még efedrinnel volt--megettem és a második dobooz szedésénél kezdett feltűnni hogy valami nem oké.

Sokszor, ha üres gyomorra ettem meg, annyira felpörgetett hogy remegtem, borzongtam, a látásom is néha olyan csalóka volt, a fények összefolytak. Éjjel, amikor már aludni szerettem volna, holt fáradt voltam de az agyam mint a tornádó, száguldozott, zakatolt, a gondolataim cikáztak és nem tudtam kikapcsolni,lenyugodni. Amúgyse voltam soha könnyen alvó, de ez maga volt a pokol, hogy hiába erőltettem, csak gondolkodtam alvás helyett.

És végül, volt úgy hogy erős szivdobogást éreztem, zakatolt csak úgy magától, semmi ok nélkül és váratlanul bármikor előjött.

Ha bevettem, tökre jól éreztem magam, vidámabb lettem és 100-szor energikusabb, de aztán pár óra alatt elmúlt a hatása, csak a mellékhatások maradtak.Tehát nem tudok mit mondani hogy érdemes e, szabad e. Valamilyen szinten segitett mert gyors energiát adott, de aztán ki is készitett a másik oldalon.

De abban igaza van az első hozzászólónak, vegyél, a kezdetben segit de aztán felejtsd el mert amit magadtól érsz el, az tartós marad.

2009. márc. 2. 14:01
 5/5 anonim válasza:
Hüü, csak most vettem sézre, hogy válaszoltál. Köszi! Ami miatt szedném: már teljesen el vagyok keseredve a fogyókúrák kudarcai miatt. Állítólag ez használ. Igaz ez? Sikerült fogynod? Mennyit? Amúgy már megrendeltem, de sajnos 2-3 hét míg hozzájuthatok.
2009. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!