Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le lehet fogyni csak tabletták...

Le lehet fogyni csak tablettákkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok sportolni se mozogni, mert nehéz mivel nagyon duci vagyok, előszőr le kellene fogynom, de azt meg nem tudomhogyan.


Azt meg tudom csinálni hogy sokkal kevesebb cukrosat eszem, a kaja megvonása nem gond, de mozogni nem fogok, az érdekelne, hogy milyen tablettákkal lehetne lefogyni?

Fat burnerst mond mindenki az jóű?


2011. febr. 18. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
A pénztárcát le lehet fogyasztani tablettákkal. A testet pedig mozgással.
2011. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Semmilyen tablettát nem szabad szedni, mert csak tönkreteszik az egészségedet (kaphatsz pl. agyvérzést, szivinfarktust), és ha abbahagyod, akkor azonnal visszajönnek a leadott kilók.


Ha TÉNYLEG fogyni akarsz, akkor az étrendedet változtasd meg: sok zöldséget és gyümölcsöt egyél, és lehetöleg kevés kenyeret, tésztát, meg a zsiradékokat csökkentsd erösen. (A margarin meg olivaolaj ugyanannyira hizlaló, mint a többi)

Mozogni akkor is tudsz, ha sok felesleged van, de természetesen nem futás vagy ugrálós mozgásokra gonolok, hanem gyors sétára: minden nap legalább egy órát gyalogolj olyan gyorsan, hogy éppen ne kelljen kapkodni a levegöt, de majdnem - ezzel éppen abban a tartomanyban mozogsz, ahol fogysz. Ha kezdesz kifulladni, akkor kicsit lassits pár percre, de NE ÁLLJ MEG, hanem lassabban menj. Ha újra rendesen tudsz lélegezni, megint gyorsits kicsit.

Ez igy nem erölteti meg az izületeidet, viszont segit a lefogyásban.

2011. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A tabletta hülyeség, szinte nem is hat....két választásod van, vagy hagyod hogy a lustaság legyőzzön és így maradsz, vagy pedig igenis rászánod magad a rendzsres testmozgásra. Sok sikert.
2011. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Le lehet fogyni tablettával.De nem érdemes!!! Mert ha abbahagyod,akkor a dupláját hízod vissza.

Nem akarsz sportolni.Rendben.Úgy is le lehet fogyni.Edd az eddiginek a felét,és csökkentsd minimumra a kenyeret,a tésztát,az édességet.Viszont egyél több zöldséget.

2011. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Mozogni nem TUDSZ vagy nem AKARSZ? Én fogtam a bringám és minden nap elkezdtem biciklizni, más mozgást én sem bírtam, de ezzel is három hónapon át havi 7 kiló ment le!
2011. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
A bicikli tényleg jó ötlet, nem megterhelő, praktikus, környezetbarát.
2011. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Semmilyen tablettát nem szabad szedni, mert csak tönkreteszik az egészségedet (kaphatsz pl. agyvérzést, szivinfarktust), "


Ez egy marhaság ! Az egészségjez nélkülözhetetlen vitaminok és ásványi anyagok vannak benne, elemi szintenmindegy hogy gyümölcsből való vagy nem ugyanaz a molekula ez a lényeg.


"Ha TÉNYLEG fogyni akarsz, akkor az étrendedet változtasd meg: sok zöldséget és gyümölcsöt egyél, és lehetöleg kevés kenyeret, tésztát, meg a zsiradékokat csökkentsd erösen. (A margarin meg olivaolaj ugyanannyira hizlaló, mint a többi) "


Ótálom a margarint meg olvioljat csak zsírral főzők, és nem bírom a gyümölcsöket és zöldségeket sem. Útálom és képtelen vagyok enni ezekből, csak a magyaros ételeket szeretem mint a szüleim : gilyás, kolbász, sajt, szalonna , paprikáskrupolmi, rakott krumpli, lencsefőzelék.


Nem bírok biciklízni, mert nem esnek jól. Valamilyen tabletta kéne, valami csodabogyó fogyókúrás csodatabletta amitől lefogyok.


Meg tudom tenni hogy nem eszek csak keveset, ez nem gond, de mozogni azt nem fogok.

2011. febr. 18. 20:27
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem te ne is próbálj lefogyni. Minden második szavad, nem tudok, nem akarok, utálom.

A fogyás akaraterő kérdése, és az eddigi életmód megváltoztatását jelenti.

Szerintem először gondolkodj el magadban, hogy a zsiros ételek, a kolbász evés megéri e neked annyit, hogy egy pár éven belül szininfarktus kapjál.

2011. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem vagyok képes zöldségeket meg gyümölcsöket enni, ótálom, kihányom undorító, de nem is egészséges. A régi magyaros étel amit a parasztok ettek azok egészségesebbek, hát azzal arattak szántottak naphosszat és a paraszti józan ész még legendás is. Hát bogyókkal meg gyümölcsökkel zölsdéggel nem is lehet dologzni semmit sem, még akik ezt eszik a hálivúdiak is összeesnek napi 2 óra forgatáson mint lohan. El tudom képzelni, nem is normális az aki ilyenek él.


Megmondtam, hogy meg tudom csinálni hogy leveset eszem ez nem gond, csak mozogni nem fogok, de helyette tablettázok.


Az az igaz, hogy a tabletták hasznosak most is centrumot szedek és egészséges vagyok tőle, jó a vérképem stb, pedig nem eszem vasas ételeket. Én megteszem a magamtól telhetőt, keveset eszem. A vitaminok pedig benne vannak a tablettában, a mineráliák is ami ha lebomlik ugyanolyan molekula mint ami a kajákban van, csak sokkal több. Nem kell napi 50kg narancsot megennem hogy meg legyen a c vitamin, hanem egy tablettában beveszem ráadásúl abban a tablettában más is van.


Most keresek egy jó fogyókúrás tablettát.

2011. febr. 18. 21:46
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
A régi magyaros ételek, amit a parasztok ettek, azok egészségesek, a zöldségek meg a gyümölcsök meg nem?Ezen már szó szerint röhögtem, amit leírtál.Amúgy igen, nem lehet csak zöldségen meg gyümölcsön élni, hanem a sok fehérje meg a mérsékelt szénhidrátbevitelhez kell enni sok zöldséget meg gyümölcsöt, és így lesz energiád.Amúgy, ha így folytatod, hogy csak ilyen egészségtelen, zsíros ételeken élsz, annak súlyos következményei is lehetnek.Életmódot kell váltani, és igenis kell mozogni, mert a mozgás nemcsak fogyaszt, hanem egészséges is. Kihat a szívre, az érrendszerre, a tüdőre, az agyra, idegrendszerre, a tápcsatornára, a csontokra, és persze az izomzatra.Nagyon sok jótékony hatása van.De ha nulla mozgáson+egészségtelen ételeken, zöldség-és gyümölcshiányos táplálkozáson, sok zsíros kaján élsz, az baromi egészségtelen, és tablettákkal a legnagyobb hülyeség lefogyni.Az lehet, hogy lefogysz, de ugyanolyan egészségtelen maradsz.Ja és én nem szedek C vitamin tablettákat, hanem helyette sok zöldséget+gyümölcsöt eszek, mert szerintem jobb, ha gyümölcsből nyerem a C vitamint, meg a C vitaminon kívül más vitaminok is vannak benne+a felszívódásuk is más, mint a tablettákban lévő C vitaminnak.
2011. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!