Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Teljes kiörlésű és teljes...

Asdface kérdése:

Teljes kiörlésű és teljes kiörlésű kenyér között is van különbség?

Figyelt kérdés
itt van még a rozskenyér meg graham nem tudtam melyiket vegyem ,valami márkát ha ajánlotok azt megköszönöm vagy hogy mire figyeljek mikor megveszem .Előre is köszönöm
2011. febr. 22. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát hogyne volna,hisz még kenyérből sincs két egyforma.

De ha fogyni szeretnél és komolyan akkor inkább semmilyen kenyeret nem kell enni. Rengetegen vagyunk akik évek óta nem eszünk kenyeret és hidd el nagyon jól meglehet lenni nélküle is.

2011. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is ugy szeretnék lenni kenyér nélkül de mit egyek helyette ?
2011. febr. 22. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Semmit drága,ez a fogyózás lényege,hogy be van fejezve egy életre az evés jóllakásig. Soha nem lakunk jól ,csak egy nap ötször eszünk valamicskét . És így szép karcsúak vagyunk . Vagy pedig lakjál jól naponta háromszor és majd nézd meg ,hogy mennyit mutat a mérleged.
2011. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értettem ! :)
2011. febr. 22. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ezen jót nevettem :D a fogyás és az életmódváltás nem arról szól, hogy lemondasz mindenről, ami eddig jó volt neked... nem egy sanyargatás, különben mi értelme lenne élni? :D

elmondom, én hogy fogytam le vékonyra, és tartom is a súlyom: ebédig ettem azt, amit eddig is (reggeli, 10órai, ebéd), persze arra figyeltem, hogy a csokit, péksütiket, ilyesmiket heti 1-re redukáljam. és igen, minden reggelire 3 szelet kenyeret ettem! tk kenyérből a legolcsóbbat vettem. lehet elrettenni, de így volt, és fogytam! délután arra figyeltem, hogy ne egyek semmi zsírosat és szénhidrátban gazdag ételt, pl. vacsira túrós finomságokat, vag főtt tojást vagy csirkemellet saját készítésű franciasalátával ettem. mindig jól laktam, és csak 2-3 óra múltán jelentkezett éhség. és persze nem egész nap a tévé előtt ültem, hanem mozogtam! nem kényszerből, hanem amihez kedvem volt, barátokkal (kirándulás, biciklitúra, korizás...). volt, hogy ünnepeltünk valamit, és én is megettem egy pizzát vacsira. volt, hogy délelőtt csokival kínáltak, és nem kellett savanyú képpel és korgó hassal visszautasítanom.

az életmódváltás nem azt jelenti, hogy lemondok mindenről, ami finom, és sanyargatom magam, hanem arról, hogy ésszerű határokat szabok magamnak :)

2011. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első: akkor írj nekem légyszíves tippeket ahhoz, hogy mit vigyek reggelire a suliba, köszike..
2011. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok különbség van. Az első pl az, hogy nem mindegy, hogy teljes kiörlésű lisztTEL, vagy teljes kiőrlésű lisztBŐL készül.:D Én t.k.lisztből készült tönkölybúza kenyeret szoktam enni:)
2011. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!