Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zenslimet írhat fel az orvos?...

Zenslimet írhat fel az orvos? Mert én úgy hallottam hogy már semmilyen étvágycsökkentőt nem írhatnak fel a háziorvosok. Ha irhat melyikeket írhatja fel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha xenikalt iratnál fel, mert ha többet eszel mint amire szüksége van a szervezetedbe úgy befosat, hogy lépés közbe elönt és nem tudod kontrolálni sem, visszatartani.Tuti nem lesz kedved enni. Ennek amúgy a lényege nem ez hanem, hogy a felesleges zsírt lebontja és a vizelettel és széklettel távozik, olyat lehet tőle pisilni olyan zsírosat mint egy falusi zsíros húsleves, aranysárga zsír úszkál a tetején, viszont veszélyes mert pukizni sem lehet büntetlenül, mert zsírral együtt jön ki az is:)) én két hónapig bírtam, tovább nem.
2011. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Önuralom + diéta + mozgás.
2011. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Bocsi de nem ezt kérdeztem légyszíves csak arra válaszolj amit kérdezek.Ha az önuralom olyan könnyű lenne nem kellene étvágycsökkentő.
2011. febr. 28. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
hidd el tudom mennyire egyszerű megállni, hogy kajálj... Ránézel a kajára, és mondod, hogy nem kell... Szerinted hogyan állnám meg azt, hogy napi 30g ch-t eszem?
2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bujj el!!!
2011. márc. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!