Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Paprikakrém használata mikor...

Paprikakrém használata mikor hatásosabb? Ha futás/edzés előtt vagy után használom? Folpack-ot is használok a problémásabb területekre.

Figyelt kérdés
Esetleg egyéb ötletek?
2011. febr. 24. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, mihez kell a paprika krém, és folpack?
2011. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mond már el..
2011. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem. bekened a folpackot paprikakrémmel, és edzés közben onnan nyalogatod?
2011. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem voltam egyértelmű!!

Szóval.. A paprikakrémnek úgy hallottam, hogy zsírégető hatása van, főleg, ha miután bekentem magam folpack-ot tekerek magamra. Csak nem tudom eldönteni, hogy mikor van nagyobb zsírégető hatása, ha edzés előtt vagy után végzem el ezt. Vagy esetleg úgy edzek, ha ez rajtam van!

2011. febr. 24. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
elárulok vmit a paprikakrémről: csak mert 1 hétig kellett gyakorlaton elemeznünk az összetevő molekuláit. mi is szórakoztunk vele, hogy bekenegettük egymást poénból, éd rendesen elkezdett égni meg csípni, ki is pirosodott. DE ez NEM zsír égetés! csupán összeszűkülnek a vérerek, így a vér sokkal gyorsabban áramlik, ez okozza az összes tünetet. pár percen belül el is tűnik. a folpack pláne nem jó ötlet, az csak arra jó, hogy bepálljon alatta a tested, plusz a méreganyagok nem tudnak távozni. ja, és amennyit sikerülne vele "fogynod", azt tudd, hogy csak az izzadást fokozza a hasadon pl. a zsír bontásához semmi köze. amit kiizzadsz, azt meg úgyis visszapótolod az első fél liter vízzel.
2011. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sehogy sincs zsírégető hatása :)
2011. febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Arra nem gondoltál, hogy normális kaja + mozgás csodákra képes?


És nincs célzott zsírégetés, ilyen fosokkal meg pláne nincs.

2011. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mozgás meg kaja megvan, csak kiegészítésképp gondoltam.
2011. febr. 26. 00:34
 9/9 anonim válasza:
Nem vagyok biokémikus,de a legegyszerübb logika mentén haladva,edzés előtt használd,a problémás felületeken,a folpack opcionális,bár nem lehet nagy hülyeség ha többezren használják háziizzasztáshoz.Az edzéssel extraoxigén jut a szervezetbe,a paprikakrém fokozza a vérbőséget,a folpack izzaszt..logikusan végiggondolva,a narancsbőr legjobb ellenszere:))hajrá!Szerintem ki is pròbálom.
2013. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!