Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard es zöld tea...

Adipex retard es zöld tea kapszula egszere?

Figyelt kérdés

Üdv


18 eves vagyok,155 cm,es 55-60 kg közt mozgok.Ket napja elkezdtem szedni az Adipex Retard kapszulat,az lenne a kerdesem hogy lehet-e melle szedni a zöld tea kapszulat?

Es az Adipex-hez sportolni kell,vagy csak siman fogyaszt?

Nem sok kg-tol akarok megszabadulni kb 5-6-tol.Az elmult 2 evben sajnos felcsuszott plusz 6 klio:(



Elöre is köszi :)


2011. febr. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
idióta..
2011. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sportolj inkább, és ne bombázd a májad ilyen sz@rokkal. Őszontén mondom, tudom, nem ezt akartad hallani, de ezek a vacakok nem használnak semmit. Amúgy sem szedheted őket örökké, akkor meg visszahízol.

Ha mindennap futnál kicsit, vagy aerobicoznál, semmit nem kéne szedned, és még egészséges is maradnál.

Amúgy meg ha egy bogyóhoz sportolni kell, hogy hasson, akkor nyilván nem hat magában...

Vigyázz inkább a szervezetedre, én azt tanácsolom.

2011. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Adipex használ, csak k.urva sok negatív mellékhatása van, ami miatt nem éri meg szedni.

(Nem szedtem, csak olvastam a tapasztalatokat.)

Nem véletlenül tiltották be.


Kérdező:

Nincs annyi felesleged, hogy kockáztasd az egészségedet ilyen szerekkel.

Ennyit 2 hónap alatt simán le tudsz adni, ha oda figyelsz.

2011. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uccsónak!!! Az adit nem tiltották be!!! Sosem volt forgalomba mo-on. Egyébként tényleg rengeteg mellékhatása van. Én szedem.
2011. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, lehet összekevertem mással.

Bocs, hogy ilyet kérek, nem írnál nekem róla bővebben privátban?

(Érdekelne engem is, csak nem mertem eddig...)

2011. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kipróbáltam az adipexet, de 3 napig bírtam, nekem is 5-6 kgot kellene lefogynom, de ezt nem bírom, nagyon kész volt tőle a szervezetem, magas vérnyomás, nyomta a fejem, álmatlanság, sorolhatnám, így inkább mást választok, tényleg próbálok kevesebbet enni.
2011. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!