Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bevált az Acai Berry Thin?...

Bevált az Acai Berry Thin? Mennyit sikerült fogyni mennyi idő alatt? Vajon gyermekek is szedhetik? (lányom akarja szedni, most kamasz 13éves) Nem káros a szervezetre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de a saját példámat hadd írjam le:

Gyerekkoromban rossz étvágyam volt, szerencsére szülők nem is erőltették az evést (amíg étel van a gyerek előtt, nem fog éhen halni - ez volt az elv).

Majd 13 éves korom körül beindultak a hormonok és hirtelen úgy néztem ki, mint egy szteroidos hörcsög.

Más okból hormonvizsgálaton is voltam, de semmi olyat nem találtak, amit ne indokolna a kamaszkor. Ha már ott voltam, a hízásra is rákérdeztem, mondták az orvosok, hogy erre 18 éves korom után térjünk vissza, addig a hormonjaimon múlik.

14 évesen elkezdtem naponta edzeni, főleg súlyzókkal. Az segített, főleg, hogy nagyrészt zöldségeket ettem és nagyon odafigyeltem a kajára (anyám meg tépte a haját, hogy kétfelé kell főzni, de megcsinálta nekem).


A súlyom végül a sportolás abbahagyása után is rendeződött 18-20 éves korom körül. Most 28 vagyok, 46-50 kg között van a súlyom. Két éves csokinassolással és zsíros ételekkel sikerült kb 4 kg hízás elérnem (46-ról 50-re). Most ismét a sporthoz fordultam, a súlyom jelentősen nem változott, de a testkompozícióm annál inkább. A zsír helyére izom került. A mérleg nem mutat sok változást, de a tükör annál inkább!


Emiatt is javasolnám, hogy a bogyók helyett inkább vegyetek a lányotoknak tárcsás kézisúlyt, lábsúlyt - vagy egy kondibérletet. Mindenképp edzővel kezdje el, mert ha rosszul csinálja, le is sérülhet. Illetve a küzdősportokat (főleg thai és kick box) tudom ajánlani, mert hihetetlenül sok kalóriát éget egy-egy edzés. Ha az edzővel megbeszélitek, hogy nem akar versenyezni, akkor ütésnyom se nagyon lesz rajta. A nem-versenyzőket inkább csak érintik, nem ütik meg erőből. Viszont ő üthet férfi edzőtársakat, zsákot, stb. Egyszóval törött orrtól ne félj, legrosszabb esetben komoly izomláza lehet csak :)

2011. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A küzdősportok az tuti nem!

de a többi jó ötlet:)

2011. márc. 14. 19:18
 13/15 A kérdező kommentje:

Cm: kb.156cm

Kg: 62kg

2011. márc. 14. 19:20
 14/15 anonim ***** válasza:

hát...tényleg kicsit tornázgasson én így 9hónappal szülés után vagyok pont ennyi:) (magasság is)

de ez tényleg annyi mindentől függ... ti(mármint szülők)milyen magasak vagytok?? nem lehet h most gömbölyödik aztán kezd nyúlni???

2011. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
18 éves kor alatt nem ajánlott a szedése. a thin amúgy semmire sem jó, csak a 3000 mg os tiszta acai berry kivonat használ.
2011. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!