Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia spray-ről tapasztalatok...

Hoodia spray-ről tapasztalatok? Ki használta? Mennyire hatékony? ' spray elég kb 10 kiló fogyáshoz? Kell mellette a diétán kívül sportolni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm tapasztalatát tudom veled megosztani: semmit nem használt neki...
2011. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
58%

Nekem van ilyen spray-m! Mikor nagyon éhes vagyok és a számba fújum,hogy elnyomja az étvágyam,az ízétől hihetetlen hányinger kap el! Tehát hatásos! :DD

De nem kellemes! (ui: ez nem fogyasztó,hanem étvágycsökkentő szer)

2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Delilah24 válasza:

Sziasztok!


Én még csak ma próbáltam ki először. Nekem nem olyan elviselhetetlen az íze. Inkább érdekesnek mondanám, mint rossznak.

Abban sajnos minden egyes ilyen csodaszert ellenzőnek igaza van, hogy ettől nem lehet teljesen lefogyni. Ahhoz tornázni is kell, és a táplálkozásra is oda kell figyelni.

Ez talán egy kis mankó, ami a kezdő lendületet megadja.

A lendületet ma beszereztem, a tapasztalatokat pedig majd megírom.

2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én használtam...mindig amikor éhes voltam befújtam a nyelvem alá...vagyis nem ettem...végeredmény gyomorfekély...hoodia a kukába,én meg tükrézesen:(
2011. ápr. 28. 06:22
 5/6 anonim válasza:

Én kb.2hete használom a déli és az esti(legkésőbb 18 óra)evés előtt 5-5 fújással a nyelv alá.73kg-ról indultam, most 69kg vagyok. Az íze nem rossz, kicsit csípős. Sokkal kevesebbet eszem, nem kívánom az édességet, helyette rágózom, tornázni meg nem szeretek.

Szerintem megéri az árát.

2011. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én is ma kezdtem, alig várom, hogy érezzem a hatást! Már egy ideje járok futni, de meg sem billent a mérleg nyelve, most remélem hogy ettől majd kevesebbet eszem! Természetesen az ilyenkor érvényes diéta szabályokat betartom: semmi pékáru, stb...

Azóta mennyit fogytál?

2011. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!