Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik "csodaszer" indított...

Melyik "csodaszer" indított el (sikeresen) a fogyásban?

Figyelt kérdés
pl,mennyi időn belül,és mi...CLA,szűztea,és inkább kapszula vagy tea?
2011. márc. 9. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

nincsenek csodaszerek. mind mellé odaírják h diétával és mozgással alkamazandó, de akkor meg minek a szer? magadtól is fogysz...

egyébként azt tapasztaltam, hogy amikor zöldteát ittam, akkor mintha gyorsabban ment volna lefele a mérleg, de az alakom ugyanolyan ütemben változott, mint eddig...

2011. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze mozgás,meg életmódváltás...de csak kell valami ami egy kezdőlöketet ad.
2011. márc. 9. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

de hidd el, hogy ezek nem a fogyásnak adnak kezdő löketet, hanem a pénz kidobásának. ha sok a túlsúly, akkor az első hetekben akár 4-5 kg is lemehet, persze utána beáll heti 1 kg-ra. az legyen a löket, hogy 2 hétig nem állsz rá a mérlegre, és mikor megnézed, akkor hopp, leugrott 4 kg :) és a tudat, hogy ez most tartós lesz, mert nem mondjuk vmi hülye 13 naposba kezdesz bele. de még ennél is jobb, ha a mérőszalagot nézed.

nekem az volt a legnagyobb motiváció, hogy nincs mérlegem, sőt abban az időben egészalakos tükröm sem volt. így csak 2 naponta mértem magam centivel, semmi más. aztán 2 hónap múlva tükör elé léptem, és leesett az állam. utána szereztem mérleget, és akkor vettem észre h 7 kg-t fogytam :)

2011. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Csodaszer?Remélem viccelsz.

Ami engem elindított az az utánaolvasás a dolgoknak.

Az emberi test működéséről szerzett alapismeretek.

És,hogy csak olyantól fogadtam el tanácsot,aki úgy is nézett ki,ami nekem tetszett,szóval a teste volt az egyértelmű bizonyíték a módszere hatékonyságára.


De ha már konkrétan egy biztos csodaszer érdekel,akkor íme a számomra leghatásosabb.Elegendő fehérje bevitel és fokozatosan csökkentett szénhidrát bevitel.

Az általad említett termékek nem befolyásolják a testzsír csökkentést és a kalória égetést.

2011. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
tükörbe néztem...ha lenne csodaszer, nem lennének kövér emberek.
2011. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DjSyl válasza:
66%
No kenyér,no üccsi.csak víz meg zöldség gyümölcs meg rizs meg leves meg csirkemelk.sokszor keveset.
2011. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Én szűzteával kúraszerűen szoktam méregteleníteni. Szokott is menni tőle a hasam rendesen, de kipucolja a beleket és azzal is leszalad pár kiló, de ez centire nem igazán látszik, hiszen a beleidből pucolja a mérget. De tény, hogy alapos méregtelenítés után olyan az ember mintha kicserélték volna és könnyebben mozog és az étvágya is kisebb. Nekem ez vált be. 38 kilót fogytam eddig, de tény, hogy iszonyat sokat sportolok és nagyon megnézem mit eszem.
2011. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
a mályva tea jó méregtelenítő. egyébként, ha a koffeinnel é taurinnal nincs gondod, akkor Bio Tech boltokba lehet kapni Thermo Drine zsírégető szert, megemeli a testhőmérsékleted, edzés előtt kell 2deci folyadékkal a szervezetbe vinni. Hatásos. Egyébként ha elfogadsz egy jó tanácsot... sose azt várd, hogy a kilók menjenek le... centire fogyj, mert a testzsírszázaléknak kell mennie, nem a kilónak. ;) Ha 10-20 kiló lemegy 1-2 hónap alatt, úgy hogy koplalsz azzal nagyrészben csak izmot vesztessz, és a zsír ugyan úgy megmarad. De utána nem fogsz birni edzeni annyira, mert nem lesz mivel. Nem kell semmi "csodaszer" ha egyszer már lement. ;) 1-2 kiló elég ha lemegy egy héten. 3 hét alatt fogytam 2-3 kilót, úgy hogy nem vontam meg semmit, csak kevesebb a kalória bevitelem egy 10-12 %-al. 5 után ne egyél semmit, 3után pedig ne egyél édességet, és mozogj sokat. ;)
2011. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
Adipex
2011. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen is vannak csodaszerek,én a Reductil tablettával fogytam 3 hónap alatt 80 kgról 65 kgra,egyáltalán nem éheztem. Segített rendszert alkotni az életemben,napi 5 étkezésre ráálltam,nem tornáztam csak rengeteget sétáltam.Iszonyatosan hízásra hajlamos vagyok és eddig minden fogyókúrám csődöt mondott.Több, mint 1 évig tartottam a súlyom,majd várandós lettem.A terhesség alatt alig híztam,mert ugyan azt az étkezési szokást folytattam,amit addig megszoktam már. Gyermekágyas időszak alatt 10 kiló jött fel,de amíg szopizik a lányom addig nem fogok bele fogyózásba.Majd utána.Egy szó,mint száz nekem bejött a csodaszer és a jövőben is használni fogom az utódját(mivel betiltották).
2011. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!