Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálom az update-t, de néha...

Próbálom az update-t, de néha se időm, se energiám külön főzicskézni magamnak, ezért gondoltam elsősorban fehérje porra, ajánlanátok ilyen port?

Figyelt kérdés
xl s kapszula vagy a másik amit hirdettek?Használnak?
2011. márc. 28. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt rengetek fehérjéből válogathatsz: [link]

A fogyasztó kapszulákat felejtsed el, nem érnek semmit. Diéta+aerob edzés!

2011. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kitartást hozzá! Én a 3. naptól rosszul voltam a szagától is a shake-nak. onnantól kezdve csak zöldséglevest ettem, ráadásul a zöldségekkel együtt :P ugyan annyi vagyok, mint voltam. Ettől még biztosan jó ez a diéta, csak én nem voltam kitartó.
2011. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!

Életmódprogramban van ,fehérje por is lépésszámlálóval stb és 3 féle diéta ajánlatok.. (hús,vegyes ,vegán.. )

2011. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is update mód programban élek immár 3 hónapja. Nem főzök külön mást. (Van egy férjem és egy kisfiam+ munkám estig)

Pl. a gulyás levesbe mielőtt bele teszem a krumplit, kiszedek magamnak egy másik lábosba a levesből. Főzelék dettó. Néha van, hogy a sültekhez csinálok külön párolt káposztát, de ha nincs a boltban árulnak salit.

A karfiol levest, gomba levest úgy teszem fel, mint a gulyást, be zöldségelem, legvégén tejfölözöm. Észre sem veszik, hogy más.


Ha ehhez nincs kitartásod mennyi lenne a tu diétához, ami tulajdonképp az éhezésről szól.

Ahhoz, hogy lefogyj, alapjaiban kell megváltoztatnod az étkezési szokásod, hiába sikerülne mondjuk a turbóval, ha utána vissza térsz a régi kajáláshoz, hidd el vissza jönnek majd a kilók. Kamatostul.

A rendszeres tornát és a helyes étrendet nem lehet kiváltani egy fogyi bogyóval vagy pórral.

2011. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat.Utolsónak:3 hónap alatt mennyiből mennyi ment le?Már ha publikus.
2011. márc. 29. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
7:01-es hsz-val teljesen egyetértek, én ugyanúgy csinálom ahogy Ő itt leírta. Nálam 3 hónap alatt ment le 16 kg. Nem igényel külön főzést, csak oda kell figyelni.
2011. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szió!

18 kilót fogytam.

6 hónapra terveztem ezt a fogyást, hihetetlennek tűnik, hogy ilyen rövid idő alatt ennyi lement.

Nem tudom, számít-e hogy minden nap tornázom.

2011. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászólók,válaszolók.Mennyiből ment le ennyi?Kenyeret esztek reggel?Vagy ha nem mit esztek helyette?Hányingerem van attól a puffasztott búzától:(
2011. márc. 30. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szió!

88,8 kg-ról indultam és most 70,3 kg vagyok. Január 2-án kezdtem az update életmódot.

2011. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó válaszoló vagyok.

2,5 hónapig nem ettem semmilyen kenyeret.Pl reggelire rántottát ettem sonkával, sajttal, de kenyér nélkül.

A kőrözöttet is sonkába töltöttem.

Eleinte nehéz volt, de 1 hét után megszoktam.

Most már fogyasztok, de csak Norbisat, reggelire 1 vagy 2 szeletet. 1 csomag 1 hétig elég.

2011. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!