Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami gyors és hatékony...

Van valami gyors és hatékony fogyasztószer?

Figyelt kérdés
30kg szeretnék fogyni ami a terhességem alatt szedtem fel,mivel a babóm még elég kicsi így időm nincs tornázni csak keveset de az kevés a látványos fogyásomhoz.
2009. febr. 27. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én is kismama vagyok. pont ennyit szedtem fel énis a terhesség alatt. 166cm és 93kg voltam szülés előtt. Most 72kg vagyok. Ezt úgy értem el, hogy diétázok keményen és tornázok otthon napi 40percet. Amit elalszik a pici tornázok! Ennyi időt biztosan ad neked is pici! Ha kevesebbet tudsz az sem nagy baj! Ne akarj látványosan, gyorsan fogyni, mert 1: baromira egészségtelen

2: elapad a tejed

3: amit leadsz rögtön visszajön. Ez tapasztalat én is így kezdtem! "0" kalória, szűztea..stb de jó lefogytam! Aztán pár hét és zsupsz leadott víz vissza és csalódás.

Sok sikert, és légy kitartó! Lassan szedted fel, lassan is fog lemenni!

2009. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pici babam van, harom honapos. Sajnos nem szoptatok, a tejem be sem indult, igy ket honapja elkezdtem fogyokurazni, mert 15 kg felesleg maradt rajtam a lanykori sulyomhoz kepest.

Elso korben dieta teren en annyit tettem, hogy a szenhidratokat kiiktattam, kozvetlenul nem eszek tesztat, kenyeret, nasikat. Eleg az a szenhidrat, amit kozvetve beviszek. Emeltem a zoldseg, hus es gyumolcsadagomat, nem zsirosan fozok, probalok mindent minimalis olajjal, vajjal, tejszinnel fozni, sutni. Siman megoldhato, nem tart tovabb, mint a korabbi fozeseim, csak gyakrabban setalunk a zoldsegeshez, mint korabban. A ferjem is azt eszi, amit en, ha ugy erzem, hogy az az etel, ami az en etrendembe belefer, de neki nem eleg laktato, peldaul fozelekek, parolt zoldsegek, sima sult csirkemell, hasonlok, akkor neki gyorsan dobok ossze hozza olyan feltetet, amiben azert van energia. A fogyasztott mennyiseget is csokkentettem szepen lassan, de nem durvan, mert nem nullkalorias etrenddel szeretnek lefogyni.

A mozgas viszont szerintem elengedhetetlen a szep fogyashoz, mert azert 15-30 kg felesleget hogy ha le is dobsz, az nem olyan keves, hogy a borod ne erezze meg. Ha nem mozogsz es ugy fogysz, akkor az egy dolog, hogy merlegen konnyebb leszel, de az izmaid osszeesnek, a borod lotyogni fog es hiaba leszel mondjuk 60 kg, akkor is zavarni fog, hogy a nadrag osszegombolasa utan a megmaradt bor es a le nem dolgozott hajacska kibuggyan. Ez az a resz, amikor az ember ugy nez ki, mintha csak a ruha tartana ossze, egyebkent meg szetfolyik.

Bocsi, a durva fogalmazasert, de lattam mar ilyet es szerintem ez nem szep, akkor mar inkabb legyen valakin felesleg, de ne olyan tapintasa legyen, mint a babzsaknak...

En napi egy orat aerobikozom, illetve most akarok majd beiktatni erosito gyakorlatokat kulon testreszekre. Nem tudom, hogy a te babad hogy ebred, az enyem hatkor reggel, megetetem, vissza melyen mar nem alszik, de ilyenkor meg elegedett, nyugodt, kipihent es jollakott. Epp emiatt en ilyenkor beultetem a hintaba (vagy ha van pihenoszeketek, bebihordozotok, az is jo), az a fontos, hogy lasson engem, felveszek egy elenk szinu polot, bekapcsolom a dvd-t es vele szemben ugralok. Mar megszokta, tetszik neki, vigyorog, vagy tatott szajjal nez, es kb a torna felenel bealszik. Utana meg mindig van annyi idom, hogy le is zuhannyozzak, szoval ez lett a napi rutin. Ha nem hasznalnam ki ezeket a reggeli orakat a tornara, akkor nalunk is elmaradna szerintem, mert kesobb mar o sem ilyen turelmes, en is faradtabb vagyok, estere mar biztosan nem lenne energiam megmozdulni es tornazni, ezert erdemes minel hamarabb letudni ebredes utan.

Probald ki, szerintem ha nagyon akarod, akkor te is meg tudod oldani.

Hogy legyen, ami motivaljon: ket honap alatt en 12 kg-ot fogytam, ami mondjuk durvan soknak tunik, kicsit meg is ijedtem, hogy ilyen gyorsan haladok. Mar csak harom kilo van rajtam, de minden tovabbi nelkul beleferek a regi ruhaimba, nagyon jo erzes. A borom nem lottyedt, az izmaim kezdenek szepen visszaepulni es latszani, meg a hasam is lapos mar. Abba nem hagyom, mert bejon a mozgas is, az etrend sem drasztikus fogyokura, nem olyan, ahol szamolgatok, meg megvonogatom magamtol a dolgokat, hanem olyan, amit siman lehet csinalni. Ha beall a sulyom, akkor mar ugysem fogok tovabb fogyni es szerintem ugyis lesznek majd napok, kirandulasok, nyaralasok, vendegsegek, amikor mas is belefer, de nem felek, hogy visszajonnenek a kilok.

A mozgasra meg egy jo otlet: en ket-harom naponta elmegyek babaval, babakocsival egyutt bevasarolni, meg akkor is, ha csak fel kilo hust kell vennem es az egyik legtavolabbi boltba jarok. Kb ot kilometeres setat jelent ez oda-vissza, temposan setalok, raadasul nehezitve, mert a babakocsival kerulgetni kell az embereket, felrakni a jardara, leengedni a patkarol, stb. Visszafele meg mar szepen meg van pakolva a babakocsi a vasarolt holmival, igy meg nehezebb. Jobban edz egy ilyen seta, mint a napi egy oranyi aerobik, raadasul a gyerek is elvezi es meg hasznos is, idom is van ra.

Nem irtad, hogy szoptatsz-e meg, de ha mar nem, akkor egy ehhez hasonlo eletvitelt kiprobalhatsz, nem kell egyik naprol a masikra, raersz aprankent is valtoztatni, hogy meg tudd szokni.

2009. febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A masodik valaszolo vagyok.

Valamit nem irtam le a fogyasztoszerekkel kapcsolatban.

Azt hiszem, hogy ha lenne olyan fogyasztoszer, amivel szepen lehet fogyni, akkor arrol mar tudnank es senki sem dietazna, meg sportolna, hanem szednenk egy taplettat, hogy egjen a zsirunk, meg bekapnank egy masikat, hogy nojon az izmunk, mellette meg ennenk, amig meg nem halunk...

A fogyasztoszerek altalaban ilyen alapon mukodnek:

-vannak etvagycsokkento tablettak, gyogyszerek, amelyek szerintem eleg draga, nehez beszerezni, mert ugy tudom, hogy csak orvos irhatja fel, illegalisan gyogyszert meg en nem vennek, mert ki tudja, hogy tenyleg az-e, raadasul nem tul egeszsegesek, sok kozoluk majpanaszokat okozhat. Nem is lehet sokaig szedni, csak 1-2 honapig, azutan ha kimegy a hatasa, akkor visszajon az etvagy, tehat ha fogytal is, az ugyis visszajon. De ha tegyuk fel szedsz ilyet, akkor nem lesz etvagyad, valoban nem fogsz sokat enni, sot, lehet, hogy ugy kell majd magadra eroltetned az evest. Mivel energiat nem viszel be, igy tenyleg fogyni fogsz, lehet, hogy szep gyorsan. De ha nem tornazol, akkor ugy fogsz kinezni harminc kilo leadasa utan, mint egy rongybaba es az allokepesseged sem lesz valami jo (es most kicsit belegondolva, lehet, hogy konnyu leszel, de szerintem eleg kellemetlen, amint a gyermeked apjaval lovaglo pozicioban szeretkezve halljatok, amint csattog a megmaradt bor a mozdulatok kozben a combodon es a hasadon).

-Vannak meg kulonbozo turmixok es shake-ek, amelyek szinten fogyasztoszereknek szamitanak. Sokaig kell oket hasznalni, szerintem szinten dragak. Ha mozgas nelkul lefogysz veluk, akkor ugyanaz lesz a vege, mint az elozo megoldasnak. Ami azonban szerintem a legnagyobb hatranyuk, hogy ehhez ugyanugy kell akaratero, ugyanis ezeket nem evesek mellett kell fogyasztani, hanem helyettuk, ezzel valtod ki a reggelit, vagy ebedet, illetve a vacsorat. Nekem ez nem kellene. Mert inkabb eszek meg egy adag zoldseget, salatat egy szep szelet finoman elkeszitett csirkemellel, mint megiszok 2=3 dl turmixot es ezzel le is tudom az etkezest, amire annyit vartam egy nap. Szenvedek is, mert ehes vagyok, raadasul nincs is, ami gyonyorkodtetne.

-Azokat a dolgokat is be szoktak sorolni a fogyasztoszerek kategoriaba, amik gyorsitjak az anyagcseret, peldaul szuztea kapszula, kulonbozo fogyaszto hashajto teak. Ez mind szep es jo, mert az allando uritesnek koszonhetoen ket het alatt ledobsz 5-6 kilot, majd lehet, hogy hozzaszokik a szervezeted es mar nem fog erni semmit, ha nem noveled a mennyiseget, ha meg tovabbra is tart ez az allapot, akkor jo eselyekkel indulsz egy csodalatos aranyerert, ha esetleg a szules nem hozta volna ki neked. A fogyas egyebkent igy szerintem nem tul gyors, mert ha meg igy is sokat eszel es nem mozogsz, akkor nem fognak tudni ezek a szerek annyira gyorsan kiuriteni, hogy ne dolgozza fel a szervezeted a kajanak jelentos reszet. De ezek legalabb altalaban nem draga cuccok. Tisztitokura idejen nem rossz ez egyebkent, vagy ha az ember szekrekedessel kuzd, de a tisztitokura nem fogyokura, annak mas celja van.

Hat, en ennyit tudok a fogyasztoszerekrol. Kozvetlen tapasztalatom csak a gyogyszerrol van, mert 13 eves koromban eleg duci tini voltam es egy elmebeteg maganorvos, akihez a batyam rancigalt el felirt nekem egy eleg durva etvagycsokkentot. Fel evig szedette velem, nem mondta, hogy annyi ideig nem szabad. Akkor kerultem be egy masik dokihoz, mert majproblemaim voltak, a gyogyszer nem igazan lett nyero a majamnal. Az a doki kiakadt, mert szerinte ilyet mar csak nagyon indokolt esetben irnak fel felnott embereknek is, mondjuk akkora sulyfeleslegnel, ami mar a szivet, az izuletet veszelyezteti es tartos eletszinvonal romlast okoz. Teny egyebkent, hogy fogytam tole, mert 15 kilot ledobtam masfel honap alatt. Napi egy kiflit is nehezen tudtam legyurni, annyira nem volt etvagyam. Ha tudom akkor, hogy ennek az lesz az ara, hogy a hatralevo eletemben evente jarhatok ellenorzesre es soha nem tudok mondjuk hormonalis fogamzasgatlot szedni, akkor tokon rugtam volna a magandokit is es batyamat is az otlet miatt, de nem tudtam, mert gyerek voltam.

Turmixokkal egy kolleganom probalt fogyozni, a vege hizas lett, mert nem tudta megallni, hogy ne egyen, igy aprankent csipegetett egesz nap, majd emelett ebed es vacsora idoben elegedetten megitta a turmixot. A vege egy honap utan az lett, hogy 15ezret kidobott az ablakon es hizott negy kilot, mindezt ugy, hogy egy szep kerek etkezese nem volt az egy honap alatt, mert a csipegetes nem igazan elegitette ki.

A harmadik modszerrel a baratnom fogyokurazott, o egyszerre csinalt mindent, kaposztaleves dieta masfel honapon at, este hashatjo tea, delutan szuztea kapszula, mellette meg minden nap sokat futott. Lefogyott, ez teny, de nem volt annyira vicces, amikor ejszaka haromkor csorgott a telefonom, hogy menjek at hozza es kiserjem be a korhazba, ugyanis masfel honap utan mar a ketszeres adag tea es a kapszula sem hajtotta meg, igy haromszoros adagot vett be egyik nap es ezek a kaposztaleves dietaval egyutt olyan szintu epegorcsot eredmenyeztek nala, hogy sirva fetrengett ket oran keresztul, amikor vegre fel mert hivni.

Nem elrettenteni akarlak, vagyis igen. Ki lehet probalni, de csak okosan csinald. Azert szeretnelek megovni teged az ilyesmitol, mert neked mar babad van, nem csak munkaban es a ferjed elott kell helyt allnod, hanem a gyermekeddel kapcsolatban is es neked egy-egy ilyen (akar tartos) egeszsegromlas nagyon nem lenne jo. Meg gondolom nalatok is van mar igy babazos korszakban hova rakni azokat a tizezreket, amelyeket a csodaszerekre is el lehet kolteni.

2009. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
adipex.de az be van tiltva.
2009. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszodat,ebből aztán tényleg meg tudtam mindent amire kíváncsi voltam. Ritka az ilyen eset ,hogy valaki ilyen őszinte és segítő kész legyen. köszönöm.

ha az időm engedi akkor írok privit.

2009. márc. 4. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal,hogy a helyes életmódra váltás az igazi"fogyókúra".Én szülés után elég kövér voltam,s amikor már nem szoptattam megcsináltam egy turbó dieta Dr.Markert orvos fejlesztette ki.Nagyon hatékony,bár nem olcsó(bár az ennivaló is ennyibe került volna).(8 kg-t fogytam 2 hét alatt,s a bőröm is követte a változást,mert ez a turmix tartalmaz olyan anyagot ami bőrfeszesítő).Ez 1 éve volt,semmit nem híztam azóta.Sokan végigcsinálták már,csak jót mondanak róla.
2009. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!