Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb fogyasztó...

Melyik a legjobb fogyasztó tabletta?

Figyelt kérdés
Amelyik a legjobban fogyaszt. Az nem érdekel, hogy egészséges-e vagy sem, csak minél jobban hasson.
2009. márc. 3. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Sajna nincs olyan, ne dőlj be, próbálj inkább diétázni a csodaszerek nem működnek.
2009. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Ha fogyni szeretnél módok egy egyszerű tippet.Ha éhes vagy igyál vízet( egy dietetikustól hallottam,sokszor van az hogy a szomjúságról azt gondoljuk hogy éhesek vagyunk), így szűkül a gyomrod és este 18 után ne egyél nehéz ételt így aludni is jobban fogsz.:)
2009. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Életemben most hallottam először ezeket a tippeket. Válaszaitok nélkül hülyén halok meg. Köszi hogy a feltett kérdésemre válaszoltatok.
2009. márc. 3. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

ne legy cinikus, de most gondold el, ha lenne olyan fogyitabi, ami jo, es nem vagja tonkre a szervezeted, szerinted lenne ennyi kover ember?


vannak fogyokuras porok, amik egyeseknel bevalnak (a feherjeporos dieta bevalt a baratnomnel, nalam nem), egyeseknel, nem, legtobb fogyikapszulanak csupan vizhajtó hatasa van (szuztea), és vannak etvagycsokkento tablettak, amik onmagaban nem fogyasztanak, csak segitenek a fogyokuraban.


nagyon, nagyon boldog lennek, ha tudnek neked olyan tablettat mondani, ami segít, tényleg, de ez nem így megy.


vannak tiltott szerek, amiknek van fogyasztó hatásuk, csak nem véletlen vannak tiltva, ezekben nincs tapasztalatom.


Vannak mas módszerek, pl beledtesznek egy bélférget, es akkor tenyleg durvan fogysz, ha tudsz azzal a gondolattal elni, hogy egy ilyen van benned, akkor is,ha ideiglenesen. (azt hiszem, havi 10 kilót lehet ezzel leadni), vagy csinálhatsz bélmosást, ami kellemetlen, viszont hosszu tavon jó (alapbol 5-6 kiló fogyas, de gyorsabb lesz az anyagcsered, szebb lesz a hajad meg a kormod, es jobb az emesztesed), jarhatsz infraszaunazni, ami allitolag -800 kalória alkalmankent, es a borodet is jobba teszi.. de ezek nem trukkok, nem tablettak..bar tenyleg nem kell megeroltetni magad hozzajuk, mint az egeszseges eletmodhoz, es a sporthoz.

2009. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia Írj nekem egy mailt segitek:)
2009. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem most írt fel az orvosom Reduktil-t.Eddig nem rossz,figyelmeztetnem kell magam,hogy ha-ho enni kéne.Folyamatosan szomjas vagyok de ez nam baj:)

2009. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A fogyást nem lehet egy tablettával elérni. A szervezet egyensúlyára kell törekedni. A fogyás legjobb szere az akaraterő!
2011. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konnyen meglehet, hogy tenyleg le tudsz fogyni valami szertol, csakhogy amint befejezed a tabletta szedeset, minden vissza fog jonni kamatostul. Hidd el, en is probaltam sok dolgot. Lefogyni meg csak-csak le lehet, de megtartani a sulyt nem, ha nem eletmodot valtasz. Ha valaki olyat iger, hogy lefogysz eletmodvaltas nelkul, az biztos, hogy hazudik es a kaja sokkal tobbet nyom a latba, mint a sport, mert a kaja hatarozza meg a bevitt energiak mennyiseget, igy elsosorban az eletmodvaltasra kell torekedni. Tartosan maskent nem tudsz lefogyni, muszaj az etrendedet sajnos eleted vegig nyomon kovetni naprol napra. Tudom, hogy milyen nehez ez, de hidd el, mi, tobbiek is igy vagyunk ezzel, nem vagy egyedul! En is borzaszto hizekony vagyok es mi, hizekony es kover emberek vagyunk az egyik legbepalizhatobb reteg, az uzletrol szol minden, a fogyokura milliardos biznissze valt. Ne dolj be semminek, a fogyashoz nem kellenek kulon szerek, max. kiegeszitonek jok, de az eletmodvaltast nem tudod veluk kivaltani. Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de nincs olyan, hogy "fogyaszto tabletta". Ez csak marketing az elkeseredett embereknek.
2011. márc. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!