Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztópor vagy shake, ami...

Fogyasztópor vagy shake, ami bevált? Tippeket várok!

Figyelt kérdés

Egyáltalán van olyan étrend-kiegészítő por vagy shake, ami DIÉTA és TESTMOZGÁS mellett rásegít a fogyásra?


Ha van ilyen, vagy tapasztalataitok alapján már be is vált valamelyik, feltétlenül osszátok meg! :)


2011. ápr. 17. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A nővérem egy hét alatt négy kilót fogyott a T*rbó diéta porral, a reggelit vacsit azzal helyettesítette. Mellette mozgott is, a bőre feszes maradt, és persze sok méreganyag meg biztosan víz is ürült a szervezetéből, de négy kg lement neki. Ebből egy doboz olyan 6-7 ezer forint körül van.
2011. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez jónak hangzik, nagyon köszi! :)

De azért még várok tippeket! :)

2011. ápr. 17. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első ellen beszélek, de én is próbáltam anno (kb 1 éve), szerintem elég magas a szénhidrtáttartalma, és a cukor szó szerint ropogott a fogam alatt. Emellett a 3. napon rosszul lettem, és abbahagytam (igaz én úgy csináltam, ahogy a papír írta, minden étkezést ezzel pótoltam, mert elvileg ezt javasolja, mára rájöttem, ez hülyeség...)


Inkább vegyél fehérjeport, azzal helyettesítsd pl a vacsorádat, vagy egyél vmi fehérjét vacsorára (tojás, túró), és azt egészítsd ki ezzel, többre mész vele, mint bármilyen "csodaszerrel", amiktől csak a pénztárcád fog fogyni.:-(

(Írtad, hogy diéta és mozgás mellé, ami rá segít a fogyásra... Edzés előtt L-Karnitin készítményt ajánlanak, azt próbáld meg.)

2011. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Fogjátok már fel, hogy nincsenek csodaszerek. Ha lenne, nem lennének kövér emberek....Mozogj, ne diétázz, hanem élj egészségesen. Ha valamilyen fogyasztópor hatásos is, iszonyat egészségtelen, arról nem is beszélve, hogy ha abbahagyod az egész visszajön.
2011. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20.03, a válaszod egy nagy 0.
2011. ápr. 17. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Fogyasztópor:D?

Az milyen már?A t diétás termék 55% cukor az ára meg botrány.

A fehérje turmix meg táplálék kiegészítő.

Vagyis,ha már összeállítottál egy tökéletes étrendet,akkor ha szükségesnek érzed pl edzés után,ihatsz gyorsan felszívódó fehérjét.


Összekevered a fehérjét a zsírégetővel.A zsírégetőt edzés előtt kell bevenni és megpörget,ezáltal több kalóriát égethetsz el.De persze ez is csak jó étrend mellett érdemes,mert különben fölösleges.

2011. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előszőr is összekeverik sokan a diétát a fogyókúrával! Ne diétázz az azt jelenti egyél bármi szemetet(jobb esetben mértékkel). Diéta egy tudatos étkezési forma, ami életre kell szóljon. Nem csodaporrol van szó, hanem alacsony kalóriás fehérjekészítményről. Célszerű csak vacsorát és uzsonnát helyettesíteni. Én turbóport most iszom, én sem éreztem magam jól tőle, de úgy működik, hogy helyettesítem uzsonnát és vacsorát(400kalória). Heti 1-2kg-ot jelent(igaz fiú vagyok, lánynak mozgás mellett és ha minimum 10kg felesleged van, ez az ütem elérhető szerintem. kb. 6-7000kalóriadeficit jelent biztos -1kg-ot). 1 doboz 7ezer, 15 adagra elég(én 5 kanállal használok 4 helyett, tehát 12nap). (Mindig vannak leárazások, majdnem lejárt termékek 5ezerért sem lehetetlen szerezni) Az a lényeg, hogy hiányállapot ne lépjen fe és nincs jojó. Nem sorvad az izom. Aki izmosabb többet is ehet. Aki éhezik, izomból vonja ki a szervezet a glükózt, mindent. Vannak még más porok is, de árban ugyanaz vagy drágább(ha ugyanolyan minőség és nem sima tejsvó). Zsírégető meg nem létezik, karnitin talán, többi anyagcserepörgető hülyeség. A turbótól fostam, amikor csak az volt. Nem nagyon kell mellé szűzteakapszula vagy más divatos cucc, antioxidáns szedtem mellé(nem konktétan fogyasztó)
2013. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!