Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért nem használnak a szerek?...

Bacher Martina kérdése:

Miért nem használnak a szerek? Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2 hete L-carnitint szedek, minden nap mozgok (futás, sígép) és mellé slim body turmixot iszok minden nap 5-kor, utána nem fogyasztok már semmit...

Az első nap óta, mióta csinálom fél kilóval több vagyok...

Miért van ez? Mit nem csinálok jól???

Kérem kerüljetek el azokkal a válaszokkal, hogy ne szedjek ilyeneket, mert tudom, mit csinálok! Előre is köszi!


2011. ápr. 21. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért van ,mert sokat eszel. Legalábbis ,sok kalóriát.
2011. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

(ha tudod mit csinálsz akkor miért jöttél ide kérdezni?)


másrészről nem írtad le, hogy miben változtattál ezen kívül?

mert ha ugyanannyit eszel mint eddig, pluszba még a szerek, akkor ne várj csodát. meg mozgás nélkül se nagyon

2011. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sokkal kevesebbet eszek... bocs, épp ezt nem irtam le az előbb, pedig épp ez lett volna a lényeg... ezért nem értem, miért nem fogyok... reggelire 1 szelet rozskenyér, vagy 2 tojás meg zöldség, ebédre meg egy kis adag "ami épp van ebéd" meg napközben max egy alma... vacsira meg a turmix... ennyi...
2011. ápr. 21. 10:35
 4/12 A kérdező kommentje:
amúgy a szerekkel kapcsolatban irtam, hogy tudom mit csinálok és miért szedem, a kérdésem pedig az volt, hogy nem tudom, miért nem használ... nagy különbség
2011. ápr. 21. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Ez az étrend nem igazán jó:" reggelire 1 szelet rozskenyér, vagy 2 tojás meg zöldség, ebédre meg egy kis adag "ami épp van ebéd" meg napközben max egy alma... vacsira meg a turmix", mármint a reggeli még csak OK, az ebéd nem tudom - mert lehet nagyon rossz is, a vacsora semmi, este meg ezért ennél többet kellene enned és inkább fehérjéket, meg salátákat. Ezen kivül délelött/délután kellene egy-egy kisebb uzsonnát enni.


Ezen kivül a "szerek", föként a "slim body turmix" nem igazán optimális, mert ez inkább csak hátráltatja a fogyást. (Ez akkor is igy van, ha nem akarod hallani, és szerintem csak AZT HISZED, hogy tudod, mit csinálsz.)

2011. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"kis adag "ami épp van ebéd"" - Na itt rontod el! Az az ami épp van ebéd lehet,hogy tele van jó sok szénhidráttal,és mint tudjuk a szénhidrátbevitelt kell lecsökkenteni,ha fogyni akarunk. Ugyanis ha a szervezet nem kap annyi szénhidrátot,mint addig,akkor valahonnan csak el kell vennie azt az energiát,amit addig abból fedezett. Ilyenkor kezdi el felhasználni az elraktározottat,és megindul a fogyás. Tehát ebédre ne azt edd ami épp van,hanem sok fehér húst,salátát,zöldséget!
2011. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

általáan én főzök, úgyhogy ezeket szem előtt szoktam tartani...


Miért hátráltatja a fogyást???

2011. ápr. 21. 10:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg abban a slim body turmixban mi van. Ha legalább a 80%-a fehérje, és alig van benne szénhidrát, akkor jó. De ha a fele szénhidrát, akkor kidobhatod a kukába, mert az inkább tömegnövelő.
2011. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Linkeld be nekem ezt a body slim izét.


Ha lehet akkor shop.builder.hu-ról

2011. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két hét semmi, várj legalább 1 hónapot.
2011. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!