Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Különbözö fogyasztóteák...

Különbözö fogyasztóteák segitik a fogyást, s melyek azok?

Figyelt kérdés
Tudom, h attól, h vlki iylen teát iszik nem fogy le stb, csak diéta meg torna mellé gondoltam még...kül. tabikat nemszednék fogyás érdekében s ugy gondolom, h a teában nemlehet semmi káros:)
2011. ápr. 26. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ha vizet iszol az is segíti, csak eleget kell inni ez a lényeg.
2011. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zsurlo-csalantea, ezeknek van tisztito es vizhajto hatasuk is, tehat segiteni fognak.

Herbaria termekei kozott erdemes szetnezned, mivel lehet, hogy lehet kulon teakevereket is kapni keszen.

2011. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a csalántea jó méregtelenítő de ha huzamosabb ideig iszod belső vérzés is kialakulhat. Általában a gyógynövényeket DE FŐKÉNT A CSALÁNT csak kúraszerűen lehet inni, és nem literszámra naponta.
2011. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Korrekt diéta és sok mozgás mellé a tea pont annyit számít, mint ha piros sapkában lennél egész nap. SEMMIT! Anélkül meg szintén SEMMIT!


Ja, hát ártani nem árthat. De az sem árt, ha kifested a szobádat, felraksz egy képet a falra, nézel egy filmet a TV-ben. Ezeknek pont annyi szerepük van a diétában, mint a teáknak :D

2011. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

zöld tea, zöld tea zöld tea :)

2-3 liter víz naponta és mellette ehetsz szépen bármit. (nem túlenni csak enni).

a legjobb anyagcsere gyorsítók dobogóján áll a víz és a zöld tea. sokat utánajártam én már ennek. felpörgeti az anyagcserédet, de nem olyan durván. munkahelyen is iszom.nem okoz gondot. bárhol bármikor ihatod. és olcsó. bioboltban vedd. 380 ft egy doboz 20filteres. ne cukrozd, max kicsi citromlé.naggyon finom. remélem, segítettem

2011. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Zöld tea,szűztea,ginseng tea,de vannak kinai és zsirégető teák is,amit kifejezetten fogyózóknak ajánlanak!ezek segithetnek..!sok sikert!
2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat:)
2011. ápr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!