Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Maté teától fogyott valaki?...

Maté teától fogyott valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ittam ,sokat nem ért ...
2011. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyik helyre már írtam, bemásolom: Én ittam, használtam megfelelő sport és étrend mellett nagyban a maté teának köszönhetően lement 10 kg.

Egy idő után (nem egyből) étvágy csökkentő.

Azért is hagytam abba az ivását, mert alig bírtam tőle enni egy idő után. Úgyhogy csak mértékkel. ;)

A maté tea a kedvencem. :)

Aki azt írja, hogy neki nem használt, az szerintem csak azért lehet, mert nem volt elég kitartó, és azt hitte, hogy egy-két börgre tea után már nem lesz éhes. Pedig annak, hogy a tea kifejtse a hatását kelleni fog pár hét... Aztán egyre erőteljesebben fogod érezni.

Én mondom, a végén már tényleg alig bírtam lenyomni a kaját a gyomromon (pedig nagy kajás vagyok), és azért is hagytam abba a fogyasztását, egy kicsit megilyedtem. :D

2013. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!