Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Max 5 kg szeretnék leadni....

Max 5 kg szeretnék leadni. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehet ezt az 5 kg mondjuk 2 hónap alatt leadni? Az nem jön be ha nem eszem mert sajnos az élet megleckéztetett így muszáj erős ételeket ennem hogy ne merüljek ki. Ez egy hosszú történet . Olyan szert keresek amivel le tudok adni 5 kg-t.
2011. máj. 16. 16:55
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
clenbuterolhydrochlorid -t.nem kell hozzá diéta,sem mozgás semmi.
2011. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
csillámf@szláma diéta,10km.es körzetben keresel egy csilláf@szlámát,ha megtalálod megeheted,ha nem az nap csak vizet iszol! Viccen kivül,hány éves vagy? hány kiló? hány centi?
2011. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
172cm, 64kg és 30 éves.
2011. máj. 16. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebből hova fogyni? Fölösleges szerintem. Sportolj.
2011. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sportolsz valamit? ert igazából én is ilyen vagyok,mint te,ha csak egy kicsivel is kevesebbet eszek ,mint amennyit kéne,akkor rosszul leszek elég hamar:S
2011. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sportolni nem sok időm lenne meg energiám sincs mert van egy halva született manóm aki sérült az oxigénhiány miatt. ha meg nem eszek annyit amennyit a szervezetem kér akkor rosszul vagyok. sajnos ez van. de lehet megpróbálom de kimerülők.
2011. máj. 16. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj ,akkor ne ahragudj,hogy bohóckodtam:S Szerintem inkább ne fogyózz,csak figyelj oda,hogy ne egyél hülyeségeket előbb lelkileg legyél rendben.
2011. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom , értem a viccet. :). néha jól is jön. gondolod hagyjam ?annyira nem érzem jól magamat a bőrömbe.de igazad van lehet kicsit oda kell csak figyelnem mit és mikor eszem.
2011. máj. 16. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nemár a kilóiddal foglalkozz ilyenkor!!
2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt most csak azét nem reagálom le mert semmit se tudsz arról ami körül vesz engem. lehet ha te lennél az én helyemben akkor te is örülnél ilyen apró dolognak. na de nem vagyunk egyformák. én csak kérdeztem nem pedig kértem hogy okosítsanak hogy ilyenkor mit tegyek . és igen is foglalkozom a kg-l.SZIA
2011. máj. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!