Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatok érdekelnének a...

Tapasztalatok érdekelnének a Reduline 36 nevű zsírmegkötő kapszulával kapcsolatban, mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 24. 20:30
 1/7 TOMAtm ***** válasza:

nincsenek csodakapszulák.

vagyis vannak,de nem adnak csak úgy!

A Clenbuterol szolíd, de igen jóminőségű izomnövekedést eredményez, ami szignifikáns erőnövekedéssel jár, továbbá iszonyatosan erős antikatabolikus hatása lassítja azt az ütemet, ami a a proteint az izomsejtből lebontja, így az izomsejtek megnagyobbodását eredményezi. Emiatt számos testépítő használ Clenbuterolt, többek között a szteroidkúra folytatásaként, hogy a létrejövő katabolikus szakaszt megelőzze (csökkentse), hogy így őrizze meg izomtömege és ereje maximumát.

További tulajdonsága, hogy kifejezetten zsírégető hatása van. A zsírt diéta nélkül égeti el, mert könnyen megemeli a szervezet hőmérsékletét, miáltal a szervezetet arra ösztönzi, hogy a zsírokat fűtőanyagként e felmelegítéshez felhasználja.


Adagolása


Az adagolás a testsúlytól függ, és testhőmérséklet-méréssel tökéletesíthető. A testépítők általában 5-7 tablettát, 100-140mcg-t szednek naponta. A szedés normális esetben 8-10 hétig tart.

Mivel nem hormonkészítmény, ezért nincs az anabolikus szteroidokra jellemző mellékhatása.


Mellékhatások


Nyugtalanságérzés, szívdobogás, enyhe ujjremegés, fejfájás, túlzott izzadás, álmatlanság, estleges izomgörcsök, vérnyomás-növekedés, rosszullét. A tünetek átmeneti jellegűek, a szedést követő 8-10. napon általában megszünnek.

A fejfájást alkalmanként 500-1000mg L-Tyrosine és 60mg Ginkgo Biloba (ezek étrendkiegészítők) egyidejű beszedésével enyhíteni, illetve megelőzni lehet.


Tehát vannak csodaszerek a hátulütőjükkel együtt.de ezeket nem reklámozzák,mert a sok hülye enné marékszámra aztán meg fizethetne a gyógyszergyár a sok per után.amit a netről 'csodabogyóként' rendelhetsz az annyit is ér.

2011. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Senki nem állította , hogy vannak csodaszerek, ami a Clenbuterol-t illeti nem értem, hogy jött ide, szuper, hogy a testépítők ezt használják de senki nem vágyna - normális emberek közül - iszonyat nagy izmokra... Egészséges életmóddal és sporttal élem én is a mindennapjaim, szimplán egy kis kiegészítést keresek, ennyiről szólt volna a kérdés. :) Ha csodaszerre vágyom, majd elmegyek zsírleszívásra :D De szteroidokat, meg nem tudom miket sosem tömnék magamba...
2011. máj. 25. 09:44
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
ez nem szteroid hanem egy gyógyszer amit alacsony vérnyomású embereknek adnak.az h testépítők is használják mert egészséges embereknél rettentő gyors zsírlebontást produkál az csak egy dolog.látom nem értettél meg.
2011. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem volt egyértelmű a mondandód... ezért nem lehurrogni kell a másikat, csak más hangvételben beszélgetni..


Ami a tablettát illeti, érdekesnek tűnik majd utána nézek.

2011. máj. 26. 18:03
 5/7 anonim válasza:
Hát ide sajna 0 érdemi válasz érkezett. A Hoxán is indult egy ilyen fórum ( [link] végignéztem, mindössze 1 válasz érkezett rá, ami ténylegesen a tapasztalatokról szólt, az is negatív volt.
2011. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves Tomatm!

Elnezest h ide irok, de azt irta h alacsony vernyomasu embereknek adjak azt a szert.

Szivesebben szednem ha orvosom irna fel nekem :) nekem meg olyan alacsony a vernyomasom h "csoda h nem alszom el" by egy tanarom.


Egyebkent pedig be lehetne szerezni orvos nelkul?

Valamint nonel mennyi izomnovekedet eredmenyez, nem akarok bodybuilder lenni, csak fogyni valamennyit, mert sajnos hormonalis problemak miatz felszedtem 12 kgt es en mindig is keves evessel voltam vekony,

Es nem vagyok hozzaszokva ahhoz a kokemeny munkahoz ami ehhez a felesleg ledolgozasahoz kene...:(


Valaszat elore is koszonom!

2011. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:

semennyi izomnövekedést nem okoz.ez nem szteroid csak testépítők használják.nincs szteroidokra jellemző mellékhatása.

simán beszerezhető kb 2-5ezer ft /üveg (5dbot kell szedni per nap 3-4 hétig,100 van egy üvegben)

2011. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!