Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A hoodia 50 ml-es spray...

A hoodia 50 ml-es spray meddig elég, ha minden nap fújok?

Figyelt kérdés
2ml-t azaz 15 fújás kell naponta a tájékoztató szerint.
2011. máj. 26. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap olvastam egy fórumot erről, mert én is ki szerettem volna próbálni. De nem teszem, és neked is ezt javaslom.

Torokégéstől a gyomorfájásig, fulladástól epegörcsig (amit műteni is kell) mindent okozott, és a hozzászólók nagy többségének pedig nem is használt.


[link]

2011. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Én hoodia tapaszt vettem.Már több mint 1 hete használom és abszolút nem veszi el az étvágyam...

Már csak azért használom mert megvettem és ne menjen kárba:)

De minden szervezet más...

2011. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ennyire rossz lenne a hoodia?Érdekes számomra.....rengeteg érv szól mellette is,és ellene is.én már nem tudom kinek higgyek
2011. máj. 26. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Koplalás = baromság

Étvágy csökkenés = koplalás = nem fogyás

Szájsprés étvágy csökkentés = nem fogyás


Szájprés étvágy csökkentés ?= baromság


Ennyi erővel fújj be szájvizet, vagy egyél rágót... de ettől nem fogsz lefogyni... a melót nem lehet megspórolni!

2011. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
A hoodia spray ugyanazt tudja, mint a gyümölcsös vagy mentolos rágó: ízt csinál a szádban, ami lefoglalja az ízlelőbimbóidat egy időre, ezért ideig-óráig még meg tudod állni az evést. Régen erre elég volt egy 100 ft-os rágó, most már a többezres Hoodia-spray-vel vakítják a parasztokat, ennyit változik a világ. A rágó és a spray közt még annyi különbség is van, hogy a spray-ben van egy-két anyag, amit nem szívesen lát a szervezeted, sőt egyenesen megbetegítenek.
2011. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Bedőltök egy ilyen kamunak? :D
2011. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egyébként meg jó hogy mindenki a kérdésre válaszolt
2011. máj. 26. 14:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Keress kibúvókat, nehogy szembe nézz magával a ténnyel, hogy átverés. Tudod, mi az a kognitív disszonancia?
2011. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kibúvókat keresek,csak nem értem miért nem a kérdésre válaszoltok.


Nem mondom hogy 100% bízok a hoodia-ban,de addig nem tudok véleményt alkotni róla ha még ki se próbáltam.


Ti mind kipróbáltátok?Ha igen és az alapján írjátok a negatív dolgokat róla,akkor elgondolkodtató a dolog,de ha csak a levegőbe beszéltek akkor nem értem mit blamáljátok le és ez alapján ítéltek meg engem is.


Nem 15 éves tini vagyok,hanem felnőtt nő.Nem tudtok rólam semmit,és ettől függetlenül már ítélkeztek.

2011. máj. 26. 15:17
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel ugorj le a tetőről, nem tudhatod, hogy eltörik-e a lábad, amíg ki nem próbáltad.
2011. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!