Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrás zsírégető tabletták?

Fogyókúrás zsírégető tabletták?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és fix étrend mellé, valamint heti 3 edzés, illetve mindennapos séta (1óra) mellé szeretnék valamilyen hatásos tablettát szedni?


Olyanok írjanak lehetőleg akik TUDJÁK mit beszélnek, illetve olyan válaszokat sem várok hogy ne szedjek, csak étkezzek egészségesen?


2011. jún. 14. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
2011. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megdicsérlek, mert Te nem csak a tablettától várnád a fogyást, hanem mozogsz is! :) Ez dicséretes! :)

De 15 évesen semmiképp ne szedj fogyasztószert. Még fejlődsz, és ha elkezdesz szedni egy ilyen szert, könnyen lehet, hogy gondjaid lehetnek belőle. Tehát én semmiképpen nem javaslom, hogy fogyasztó tablettákat szedj.

Ha nem baj, ajánlanék helyette mást. :)

Nekem például tizenéves korom óta segít az almaecet a súlytartásban. Minden étkezés előtt 2 evőkanálnyit tegyél 2 deci vízbe és idd meg. Ez segít megkötni a táplálékkal együtt érkező zsírt, nem engedi lerakódni, de nem csinál hasmenést sem.

A zsírégető tabletták többsége sajnos termogén, ami annyit jelent, hogy megemelik a pulzust és a vérnyomást-ez pedig egy tini számára nem előnyös. Egyszer (21-22 éves voltam) kipróbáltam, működött, de nem tudtam aludni, remegtem és folyton a torkomban vert a szívem.


Hidd el, hogy enélkül is menni fog a fogyás, főleg, ha tartod az étrendedet és mozogsz. :)


26/L

2011. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

en 16 vagyok es egy 'TOMATOE Light' nevu tablettat hasznalok..teljesen egezseges,mert paradicsom es paprika kivonatbol keszult..:) en 56kilo 8deka voltam,kevesebb mint 4nap alatt amig szedtem 54kilot lettem..nagyon latvnyosan fogytam..mondjuk napi 2xettem melle es kicsit sportoltam:)

en reggel 10kor ettem egy keveset aztan meg 4kor delben..en csak ajanlani tudom:)

2011. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!