Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecettel lehet fogyni?

Almaecettel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha minden nap megiszok egy pohár almaecetes vizet reggeli ebéd és vacsora előtt 15 perccel ,kevesebbet eszek, napi kétszer szoba biciklizek 30 percet, Egy egy hónap alatt mennyit fogynék? Bunkók mellőzzenek!!
2011. jún. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan föltették már ezt a kérdést,itt olvashatsz róla sok választ,csak írd be a keresőbe : almaecet.


[link]

2011. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mozgással fogysz, és attól, hogy kevesebbet eszel. 2,5 üveg almaecetet fogyasztottam el annó, mikor fogyóztam, de csak a gyomrom fájt tőle, és iszonyú íze van.
2011. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet fogyni, ha mellette iszol elég vizet, kevesebbet eszel, és napi kétszer szobabiciklizel 30 percet.
2011. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon is hasznos ha iszod az almaecetet! Nagyon egészséges is azon kívül hogy segít kordában tartani a súlyt. Ahhoz hogy ne fájjon tőle a poci, hígabban kell inni. Mindenki tapasztalja ki magának, hogy hogy bírja, én pl. nem hígítottam annyira amennyire elő van írva, de az én gyomrom bírta, ez emberfüggő. Viszont égeti a zsírt, gyorsítja az emésztést, és egyébként még sok mindenre jó:)

Csak hogy mondjak egy példát, én hízásra hajlamos vagyok, ilyen a szervezetem, örököltem, tudod, csak ránézek a kajára és már szűk a naci:P Eléggé "jojó-s" vagyok, ha lemegy 1-2 hónap alatt 4-5 kiló ha stresszesebb időszakban vagyok nem eszem, utána ha elkezdek normálisan enni ahogy szoktam 1-2 hét alatt visszajön. Volt egy idő amikor volt az átlagos súlyom, eléggé szépen ettem, nem zabáltam mint az állat de amit amikor ahogyan megkívántam én megettem, viszont mindennap ittam almaecetet. 1grammot se híztam. Igaz hogy nem is fogytam, de nagyon jó érzés volt, hogy megmaradt a súlyom. Egyébként az ötlet meg unokatesómtól származik, olyan testalkattal mint az enyém, és ő csinálta így, ugyanezzel az eredménnyel.:) Ja arról nem is beszélve, hogy sokkal jobb volt a közérzetem is, élénkebb voltam, és nem nehezültem el :)

Közbe észrevettem, hogy nyári a kérdés, azóta hogy állsz?

2012. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!