Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van egy dieta, amivel allitola...

Van egy dieta, amivel allitolag ket het alatt le lehet fogyni eleg sokat, valamilyen feherje ital formaju, nem tudom pontosan a nevet. Segitene vki?

Figyelt kérdés
hallottam errol a dietarol par napja, allitolagosan bevalik, de nemtom, elegge tartok a mellekhatasaitol, mert az interneten rákerestem, de osszetevoit nem talaltam. 163 cm vagyok es 64-65 kg.. szeretnek par kilot még leadni, igaz hogy 15kg-tol mar sikerult megszabadulnom, meg tornazok is rendszeresen. en nekem sikerult elfogadnom magam,de egy par kilo minusz meg jol jonne. esetleg mas tippeket is adhattok ! koszi :)
2009. márc. 25. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
más tipp? folytasd tovább a mozgást, sportot és a normális (szénhidrát-szegény) kajálást. nem kell ide semmi csodadiéta...
2009. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ez az a diéta, amit nem lehet itt megnevezni. A Laura reklámozza, két hét alatt 7-8 kiló és a csokis turmixot szeretik a legtöbben. Nem engedélyezik a szó használatát az oldalon, ha érdekel, írj emilt, megmondom, miről van szó. Tényleg hatásos, barátnőm nagyon lefogyott tőle...
2009. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen igen, enis tudom a nevét, azert kellett ilyen nyakatekerten feltenni a kerdest mert nem engedtek megnevezni...azert gondoltam hatha vki raismer es tud rola velemenyt mondani:D
2009. márc. 29. 15:59
 4/6 anonim válasza:
Tényleg lehet vele fogyni, de gondolj bele, hogy két hétig mindennap, minden étkezéshez ugyanazt a mellékízű lötyit kell innod. Semmit nem ehetsz mellette. 1 hét után úgy fogod útálni, hogy semmit nem kívánsz.
2009. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 2 hete fogyózom. Eddig 2 kiló ment le. Hogyan? Kiszámoltam, hogy nekem (162 cm, 57 kg, 21/L) kb. napi 1330 kalóriát kellene "megennem". Ehelyett a felét eszem és minden áldott este 1-1,5 órát kardiózom. Ez azt jelenti, hogy kocogok, taposok, elliptikus gépen dolgozok, a lényeg, hogy 120 felett legyen a pulzus. Tuti tipp! Nem kell semmiféle szintetikus hülyeség, csak akaraterő.
2010. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
FLP-nek van hasonló programja, 9 és 30 napos és szintentartó testkontroll program.
2010. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!