Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az Acai...

Mi a véleményetek az Acai berry thin kapszuláról?

Figyelt kérdés

Sok jó és rossz véleményt és fórumot olvastam már, és nem tudok dönteni.

Találtam egy ilyen oldalt is, nem tudom mennyire igaz ami ide van írva, de ez elég friss posztnak tűnik:

[link]


2011. júl. 12. 12:14
 1/5 bix ***** válasza:

a zsír energia. az energia megmarad, amíg fel nem használod. a bogyó nem égethet el energiát csak ha radikálisan meg nem emeli a testhődet vagy rá nem vesz hogy mozogj. kizárhatja az étkezést pl étvágycsökkentők, vagy a felszívódást aka hashajtók.


ezek közül egyik se nevezhető normális fogyókúrának, és mindegyik vagy jojózáshoz vagy semmire nem használható

2011. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor szerinted hatástalan ez a tabi ebből a szempontból? Úgy értem valóban kevés az az acai amit tartalmaz, és ezzel még csak azt sem fogom elérni hogy kevésbé legyek éhes?
2011. júl. 12. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, ennyi pénzből veszel kondibérletet/biciklit/akármilyen sportszert meg egészséges kaját. Az többet használ mint ezek a csodabogyók.

Mellesleg alig van benne acai, talán ha több lenne akkor valamire jó lenne, na de így?

2011. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá... :(
2011. júl. 12. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mozogj! Mindenki kapkodja a kapszulákat hogy majd lefogy tőle hiú ábrándokat követnek és utána csalódnak... Megéri mozogni hidd el nekem, csinosabb fittebb és kitartóbb is leszel :D
2011. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!