Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretném ha segitenétek és...

Szeretném ha segitenétek és írnátok a CHILLIBURNER fogyasztó tabletáról? Kinem hogy vált be!

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 09:49
 1/3 bix ***** válasza:

sehogy leginkább. egy olyan tablettát se láttam amin azt írják hogy zabálj a tv előtt mogyorót és csipszet, fogyni fogsz tőle. mindhez besunyítják hogy radikális eredményt lehet elérni vele megfelelő diéta és aktív életvitel mellett. ha ez az utolsó két pont megvan akkor viszont fogyni fogsz ezzel vagy e nélkül is. a zsír lebontásában sehol nem fog tudni beleszólni, nézz utána mi történik amikor a zsírsejtben tárolt trigliceridhez nyúl a szervezeted, és hogy lessz ebből atp és glükóz. a folyamat bonyolult és lassú, de ezt egy tabletta, vagy por se fogja tudni befolyásolni, gyorsítani, vagy hatékonyabbá tenni.

csökkenteni lehet a bevitt étel mennyiségét ilyenekkel hogy gyak koplapj, ami lassú anyagcserét és fokozott kockázatot jelent a visszahízásra, vagy lehet gátolni a felszívódást, ami megint ugyanezt eredményezi.


ha lenne könnyebb út hidd el nem csak hogy azt javasolnánk itt mindenkinek, de én is azt szedném. egészségesen nem fogsz tudni normálisan fogyni másképp. csak diétával és mozgással... tudom tudom...

2011. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-))) Hát igen.....nem mondom hogy ennek vagyok a hive,bekabdosni pár fogyigyogyszert asztán ülni a tv-elött és ..zabálni...:)de néha elgyengülök(sajnos)és hisszek a reklámokban! De igazad van! Köszönöm a Válaszod. Sokat segitett:-)))
2011. júl. 17. 16:31
 3/3 anonim válasza:
Nekem bevált, én csak jót tudok írni róla. Eddig hiába diétáztam, a szemem kopogott az éhségtől gyakran, úgy kivoltam, mégsem fogytam. Úszni is jártam, attól meg még híztam is 2 kilót. A Chilliburnertól 14 kilót fogytam, és nem tagadtam meg semmit magamtól. szóval tök jó. Ki kell próbálni.
2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!