Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio Slim tabletta? Szedett...

Bio Slim tabletta? Szedett már valaki?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,hízásra hajlamos és nagyon nehezen tudok fogyni. most 70 kiló vagyok és szeretném elérni a -10 et minimum. Mit tudtok erről a tablettáról?
2011. júl. 19. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmilyen tablettát. Inkább próbálkozz meg a vegetáriánus étrenddel!
2011. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meghalok hús nélkül!!!!
2011. júl. 19. 12:03
 3/8 anonim válasza:
nagyon gusztustalan olyan olajos büdös fososat lehet szarni tőle. Borzalmas, ha az az amire gondolok.
2011. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kezdetnek egyél kicsit kevesesbbet.
2011. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem eszek sokat. napi 3x és fél adagot.
2011. júl. 19. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad már, kérdező? A vegetarianizmus nem abból áll, hogy a tányérról kihagyod a húst! Ha esetleg mégis érdekel, tudok segíteni privát üzenetben!


F/18 vega

2011. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kérdező, nullás vércsoportú vagy ugye?

Felejtsd el a vega étrendet, kb 15 kilót fel fogsz szedni három hónap alatt.Én így jártam.

A vega étrend elsősorban zöldség, gyümölcs, tészta és magvak, némi sajt.

Aki vega és halat eszik az ÁLVEGA! A hal hús és el ne hidd aki mást mondd kamuzik.

Félre ne értsd nem a vércsoportdiétára akarok kilyukadni, csak ha bárki megnézi a 11-es biosz könyvet ott áll fehéren feketén, hogy a 0-ás vércsoportú emberek tipikus húsevők.

Halál lenne a vega étrend, mert a szervezeted nem tudja olyan hatékonyan feldolgozni, mint a húst.

Próbáltam, neked az nem jó.

A legjobb barátnőm pl vega és neki bejön és a súlyát is karban tartja, de nem is nullás a vércsoportja.

Ráadásul ő még speciális edényben is készíti el, mert a vegának is több iránya van.

Szóval amit ajánlok és nekem bejött az az Update, a húsevőknek az azért ideális, mert állandóan fehérjét ennénk és ebben tényleg annyit ehetsz amennyit akarsz, zöldséggel érdemes pl: paradicsom, paprika, uborka, nem krumpli, rizs és tészta, ezeket minimálisra csökkentsd és csak délig.

32 kilót fogytam vele és bármit ehettem csak a megfelelő időpontot kell kiválasztani.

Pl: rántott húst csak délig ehetsz, mert lisztes, de steaket akár este 10-kor is, ha úgy esik jó, vagy pacalpörköltet.Ezek szélsőséges példák, csak azért írtam, hogy érzékeltessem.

2011. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmmm..köszönöm a választ. megpróbálom szabályozni,hogy mit és mikor.
2011. júl. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!