Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez is a rendes Bio Slim tabletta?

Ez is a rendes Bio Slim tabletta?

Figyelt kérdés
megrendeltem ezt az étrendkiegészíttő tablettát az internetről. [link] 2 napon belül meg is érkezett a futárszolgálattal, és mikor neten rákerestem,ez a fajta dobozost sehol nemlátom,mindnehol csak a sárga mozsaras tabletta ugrik be,ha beírom,hogy bio slim. kicsit aggaszt a dolog.. ugye nem ugrottam bele valami átverésbe?? kicsit félek,mivel sehol máshol nem találkozom vele ebben a formáában.. segítsetek légyszíí!!!!!
2011. júl. 21. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzám de nekem nagyon úgy tűnik, hogy a Bio Slim hivatalos honlapjáról rendeltél.
2011. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nekem kicsit gyanus,hogy a cím,amiről feladták a csomagot az : 1037 Budapest, Bokor u. 17-21. I/26/2 -ról érkezett, viszont neten rákerestem,és ez a cím Royal-Ép-Bau Kft -Lakó- és nem lakó épület építése-t dobta ki.. egyre jobban idegesítt a dolog...
2011. júl. 21. 13:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Beírtam a keresőbe a címet, hirtelen láttam vagy 20 céget ezen a címen. Furcsa még, hogy egy e-mail címen kívül semmilyen kapcsolat nem található az oldalon. Lehet, hogy igazad van, reménykedjünk, hogy nincs.
2011. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elképzelésem sincs,hogy tudnám elérni őket és eesetleg vissza kérni az árát. Semmi elérhetőség,semmi hivatalos név vagy aláírás.. SEMMI
2011. júl. 21. 13:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mailt nekik, mint ha még nem vásároltál volna, csak érdeklődsz a termék iránt. Kérdezz rá, van-e valahol irodájuk, vagy ha vásárolsz (mert szeretnéd kipróbálni) és nem vagy megelégedve, visszakapod-e a termék árát, ha igen, hogyan. A válasz tartalmának függvénye, hogy hogyan kell tovább cselekedni.
2011. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ők rendelésnél rögzítik az email címem:S gondolom enm véeltlen,hogy azt is meg kelett adni:S:S így tudni fogják,hogy már rendeltem:S
2011. júl. 21. 14:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát írj egy másik e-mail címről. Hozz létre egyet, ha nincs másik.
2011. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Csinálj egy másik e-mail címet és arról írj. Számlát, nyugtát, vagy valamit kaptál? Hogyan fizetted (csekk, utánvét, átutalás)?
2011. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
utánvétnyugta
2011. júl. 21. 14:15
 10/18 anonim válasza:

Az jó, mert így tudod igazolni, hogy fizettél. Reklamációnál ezt kérni fogják.

Ezt találtam a neten (lehet, hogy hasznos):

Kék Lagúna Egészségközpont

1037 Budapest,Bokor u. 17-21.

Tel: [+36 1] 430-2188

Fax: [+36 1] 242-5858

Keress rá! A cím alapján akár ők is lehetnek, ha mégsem, akkor is megér egy kérdést.

2011. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!