Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legerősebb, leghatáso...

Melyik a legerősebb, leghatásosabb zsírégető?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:29
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

En kb 20 kilot adtam le, jo fel ev alatt sima dietaval. Szoval lehetseges... VOlt, hogy 1 honapig nem ettem kenyeret, meg 2 napig csak vizet... De egyebkent keruld a zsiros kajakat... En halkonzerveket ettem, aztan piritos kenyeret, joghurt.. meg persze husok.. bar ha jobban belegondolok, akkor ettem mindent, csak mertekkel...


Most elkezdtem szedni a Carni Matrix zsiregetot.. Ahogy egy elottem kommentelo irta, azt edzes elott egy jo fel oraval kell bevenni, es aerob edzeshez ha lehet... Mondjuk nekem ezzel nem sok szerentsem volt, semmi valtozast nem vettem eszre... szoval majd a jol bevalt modszerrel meg lefaragok valamennyit, es Happyseg lesz... :D

Sok sikert!

2011. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Becevio válasza:
91%

Szia! Már előttem írták, de megerősíteném: A káposztalevessel és a dinnyével tényleg jól le lehet fogyni! A mindmegette.hu-n van fent egy jó kis étrend a káposztaleves-kúrához, hogy legyen elég fehérje és miegymás is benned.

Amire vigyáznod kell, hogy 2-3 hét diéta után tarts minimum 3 nap szünetet, persze akkor se zsírban sült kacsával kezdd a napot :)

A másik fontos pedig, hogy 6 óra után lehetőleg semmit ne egyél. Ha nagyon éhes vagy, kis dinnyét, almát, narancsot, vagy vmi zöldséget bedobhatsz, vagy igyál egy teát, de ha tudod, inkább bírd ki.

KERÜLD a cukrot, zsírt, a keményítőt (krumpli, kukorica), a mesterségesen előállított cuccokat, gyorskaját..

Csinálhatod pl azt, hogy 1-2 almát felkarikázol, meglocsolod 1 citrom levével, szórsz rá őrölt szegfűszeget és fahéjat, és benyomod a sütőbe. El lehet lenni vele egy ideig. Sok sikert kívánok!

2011. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Bakker utolsó,hogy lehetsz te 85%on,amikor olyan baromságokat írsz,hogy ne egyen 6 után,meg egyen este gyümölcsöt,és milyen jó is a káp leves diéta?Hihetetlen.

Bárki,akinek van egy minimális fogalma az élettanról az látja,hogy a lehető legnagyobb téveszméket gyűjtötted össze egy csokorba.

Nők lapja forever!

2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Szimpor válasza:

Becevio jókat ír, van egy olyan mendemonda is, hogy a színésznők közül magyarországon sokan fogyóznak káposztalevessel.

Ez is jó diéta, bár drasztikus, de te nem végzel komoly testmozgást, így bírni fogod:

/hogyan_fogyjunk_13_nap_alatt_10_kg-t


Egy azonban biztos. A diéta lényege az, hogy az ember csak annyit eszik, amennyinél biztosan többet éget el kalóriában egy nap. Szerintem is bármit lehet enni, de nem mindegy mennyit. Nálam ez vált be: napi 5x-i étkezés, alkalmanként 15 dkg (bármiből ami nem cukros), vagy két darab (bármi). Este 6 után nem eszem, így mire lefekszem kiürül a bélrendszer, és reggelre már az első nap után laposabb a has, plusz annyit kell inni amennyit csak bír az ember, cukor nélkül. Lényegében amit ki kell írtani az étrendből az a cukor és a zsír, minden más ehető, de mértékkel. Nem is nagyon van többre szüksége a szervezetnek a fent leírtaknál. A sok evés csak egy rossz szokás, most amikor az ételek és az evés is a fogyasztói társadalom eszközévé vált.


Illetve, nézz magadba, hogy nem az evéssel pótolod e a sok mindent amiből kimaradsz a betegséged miatt. Ha igen, ha csak azért eszel mert az az egyetlen ami boldogít, akkor gyorsan találj ki valami elfoglaltságot. Olvass, írj, csinálj zenét, játsz valamit pl. online játékok.


Sok sikert! :)

2011. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Keress fel a egy dietetikust. Megtanit hogyan kell helyesen étkezni. A terhesség alatt diabéteszem volt igy határozott étrendet kellett tartanom és a terhesség alatt fogytam ami alatt szintén nem mozoghattam mert még veszélyeztetett is voltam.
2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

Az, ha 2 hónapig semmit nem eszel legalább.


Vagy a testmozgás.


Menjél úszni, ha olyan kövér vagy, h nem tudsz futni.

A víz nem terheli meg a csontjaidat.

2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Yingtáó válasza:
Zsírégetőkből afolyékonyak alegjobbak,hamarabb felszívódnak pl Biotech L-karnitin. Járj szaunázni, masszázsra ( a masszázs fokozza a vérkeringést, javítja az izomtonust, fokozza a salakanyag kiválasztást, javítja a statikai egyensúlyt és vannak már specko fogyasztó masszázsok is. Heti 1 alkalom sokat segítene) + keress egy gyógytornászt, szerintem usznod lehet, esetleg nordic walkingozz azt még a Senior osztály is hatásosan tudja végezni) . Ráadásul a sporttal, nő az állóképeség és csökken az asztma (ASztmásként Írom)
2011. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Én ajánlom a 90 napos diétát.Ez nagyon hatásos fogyókúra.a google-be ha beirod akkor megtalálod.
2011. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben jártam én is, el voltam tiltva a sporttól, ennek következtében viszont szépen jöttek fel a kilók :( Bár nem voltam sosem oda a fogyókúrás szerekért, de miután a diéta kevésnek bizonyult, így ártani nem fog alapon a MetabolFORTE-t kezdtem el szedni, és nekem bevált. Szerencsére azóta én újra sportolhatok, úgyhogy most már nincs gond a súlyom megtartásával, de abban az időben bizony szenvedtem én is rendesen :( Sok sikert neked!
2011. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 mokkus válasza:
Szerinted ahol éhinség van ott mért soványak?Na látod,hát ezért,mert nincs mit enni.
2011. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!