Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 10 -20 kg futással görkorcsoly...

Hecegnő kérdése:

10 -20 kg futással görkorcsolyázással meg 1-2 naponta Rubint Réka tornával és normális étrenddel lelehet adni? Ha tényleg lelkiismeretesen csinálom mennyi idő?

Figyelt kérdés

180cm és 80kg, nagyon sokat híztam a combomra és a csípőmre, és nem-tudom mit csináljak mert jojózik a súlyok hol lemegy pár kg hol vissza jön pedig 3-4x eszek egy nap arra is figyelek hogy mit.


Kezd idegesíteni hogy 2-3 számmal nagyobb ruhaméret kell és amik régen jók voltak rám azok már nem:(


2011. aug. 13. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A lelkiismeretes hozzáállás csak egy dolog. Tudod jól mit szoktam javasolni, kövesd azt és nem lesz gond.
2011. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem tudom mit szoktál ajánlani? !
2011. aug. 13. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljes testes edzést, valamilyen hosszabban tartó mozgással kiegészítve.

Saját testsúllyal is nyomathatod, bár nem hinném, hogy 80kgsan két fekvőnél nagyon többet megtudnál csinálni. Vegyél egy tárcsás kézisúlyzót és menj biciklizni.

Gyakorlatokat itt találsz: [link] sőt női edzéstervet is találsz...


Itt a segítség a kajához:

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-ször egyél egy nap!:)
2012. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!