Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nektke bevalt valamilyen...

Nektke bevalt valamilyen gyogyszer?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ird le legyszi, hogy melyik es mennyi ido alatt mennyit. Koszi (:


JA, es nem kerek olyan valaszokat hogy ilyen nem letezik, mert mindenki tudja, hogy van aki mar fogyott igy.

Csak fuss at a kerdesemen es nem kell hulye valaszokat irni, meg le hulyezni !!


2011. aug. 17. 20:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:\
2011. aug. 19. 15:46
 12/14 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a regenon 25 mg os vállt be.egyet vettem be edzés elött mindig.nagyon sok fogyasztószert/port kiprobáltam és semmit sem értek.

2011. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Metabol Forte jött be nagyon, két hónap alatt fogytam vele 8 kilót még tavaly, és azóta sem jött vissza, szóval csak ajánlani tudom :)
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon sok bogyót ki próbáltam, de nem sok eredménnyel.Most három hónapja kb. a hoodiát.Sajnos az ember csoportba tartozom, hogy bármi gyógyszert ehetek nem fogyok. A barátnőm a hoodiát szedte és 12kg ment le 2 hónap alatt, úgy a többi ismerősömnek is hatott. www.fogyi.ws

2011. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!