Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia spré vagy tabletta?

Hoodia spré vagy tabletta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem. Nem csinal semmit, csak a penzedet veszik le.
2011. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Diéta+sport!
2011. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Én a tablettát(kapszulát) kipróbáltam, éhesebb voltam tőle mint alapból, én 1 kg sem fogytam. Anno 9 kg fogytam a kalória számolással, és a futással. Maradok a bevált módszernél! :)
2011. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A spraynek nincs mellékhatása, viszont a kapszulának sok erős mellékhatása van.

Nekem a spray is segített, persze kell egy jó adag elszántság is, hogy le akarja fogyni, mert anélkül nem megy.

2012. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudom hogy régi, de ez hülyeség, már bocsi, én szedem a kapszulát és semmi mellékhatása nincs. az a sok okos fórumozó, aki azt írja h szédül tőle meg h fáj a feje, reszket fázik libabőrös..hát érdekes, ezek a tünetek megegyeznek a hipoglikémia tüneteivel. magyarul a sok okos bevette és nem evett semmit egyik napról a másikra és a kalóriamegvonástól nyílván rosszul lett...de ha napi egyszer 2-szer eszel mellette, semmi bajod nincs...
2012. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!