Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tablettát javasoltok?

Milyen tablettát javasoltok?

Figyelt kérdés

Változtatok az étrendemen és minden nap sportolok, de valami étvágy csökkentőt szeretnék. Van valami nem káros szer vagy tea?

Tehát nem olyat ami lefogyaszt, hanem ami elveszi kicsit az étvágyat.


2011. okt. 3. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Mondjuk nem bogyó, hanem valami természetes cucc(tea pl.).
2011. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem léteznek csodaszerek, bármit is állítsanak a hirdetések! Sajnos az akaraterő az egyetlen, ami segíthet. Meg a családod, barátaid támogatása! Sok sikert és kitartást kívánok :) !
2011. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2011. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Rosttabletta?
2011. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csodaszer nincs... De ha vizet vagy bármilyen teát iszol cukor nélkül az eltelít.
2011. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Vannak cuccok, amik segítenek enyhíteni egyes kellemetlen dolgokat, viszont eltűntetni nem fogják teljesen.


Én valami komplex zsírégetőt ajánlok, abban minden benne van.


Pl Cytolean v2.

2011. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csodaszereket! Iszonyú mellékhatásai lehetnek! Tönkremehet a veséd, a szíved ...stb. Gondolom nem sovány beteg akarsz lenni?! A zsírt elégetni csak mozgással lehet.
2011. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nem zsírt akar égetni, csak olyan keres, ami elveszi az étvágyat. De mindegy.
2011. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt eszel, igyál meg 3 dl vizet, utána kevesebbet kívánsz, ez a legjobb étvágycsökkentő. én uzsi és tizórai elött nem szoktam, csak a 3 fő étkezésnél, hamar megszokom és nem is érzem magam éhesnek, bár így is be vagyok osztva mert ha nem, nem iszok meg napi 1,5 litert se. egy dudikás üvegben mindig elöttem van fél l víz, aminek 10-ig, 2-ig, 5-ig el kell fogynia, vagy ahogy épp jobban esik :D sajnos képes vagyok egész nap nem inni ha nem igy csinálom... :(
2011. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak akik pont emiatt a kis tablettàk miatt betegedtek meg, ugyhogy nem ajànlom. Egyèl ha èhes vagy csak keveset ès inkàbb töbször naponta.
2011. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!