Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Metabol gyogyszer mennyire...

Metabol gyogyszer mennyire hatásos? és ugye nem hajt meg!? szeretnék szedni csak kiváncsi vagyok hogy hatásos-e vagy nem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedjed az utasítás szerint, és tv nézés közben a fotelból mire felállsz, már le fog esni rólad a nadrág, annyit fogsz fogyni!


Nah viccet félretéve (mert a kérdésed is az volt) NEM használnak az ilyen csodaszerek, ha használna, mindenki marékszámra enné és csinos lenne.


Sajnos ez nem ilyen egyszerű. A metabolban jód van és króm, valamint l-karnitin, ami szép és jó, de mozgás nélkül semmit nem érsz vele, pláne ha az étrended sem változtatod meg..


Olvass utána, hogy hogyan lehet fogyni. A net tele van vele.

De ezekre a szerekre NEM szabad pénzt kidobnod :S

2011. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

téged már beszívott a média, elértek mindent amit akarhatnak: szeretnél valamilyen gyógyszert szedni. gratulálok, ezután már csak valamilyen kedvezőtlen banki hitelt ajánlhatok, és ezek után minden pénzes (bankár, gyógyszergyáros) ugyan idiótának fog nézni, de azért hálásak is lesznek.


egyébként a Metabol nem gyógyszer, hanem magas jódtartalmú táplálékkiegészítő, csak el kéne olvasni. a jód pedig szükséges a szervezet számára, de az anyagcserét továbbra is a testzsír/izom arány határozza meg. hát ennyit kell tudni.

2011. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LadyLee ***** válasza:
0%

Arról nem is beszélve, hogy ha van valami pajzsmirigy problémád, akkor a Metablollal bevitt plusz jód még bele is kavarhat az egészségi állapotodba.


Mindenesetre ha úgy döntesz, hogy szeded - előbb nézesd meg a pajzsmirigyed.

2011. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%
Szia, én a Metabol Fortét szedtem még tavasszal, és csak jó tapasztalataim vannak róla. (Majdnem ugyanaz, mint a sima Metabol, csak Fortére komplexebb összetételű, többszörös hatóanyag mennyiséggel, biojóddal, L-karnitin-nel). Szóval márciusban kezdtem el szedni, júniusban fejeztem be, és sikerült is elérni azt a súlyt, amit kitűztem magam elé :) Azt még azért hozzá tenném, hogy sportoltam is mellette, igaz, csak heti kétszer, meg az étrendemen is változtattam, de akármilyen fogyis cuccot szedsz, mindegyik mellett szükség van arra is, hogy Te is tegyél valamit a fogyás érdekében, mert ha csak az étrendkiegészítőt szeded, az önmagában kevés! Szóval sok sikert! :)
2011. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
magyarul ha valaki fogyni akar, akkor az étrendjén/életmódján kell változtatnia, és mellette opcionálisan támogathat gyógyszer vagy egyéb gyártókat.
2011. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem bevált. Tavaly szedtem 6 hónapig és 12 kilót fogytam, mellett sportoltam is persze, de biztos vagyok benne, hogy nem pusztán a futástól sikerült leadnom több, mint tíz kilót.
2011. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!