Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Formoline L112 vélemény?

Formoline L112 vélemény?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vadászgép típus? o_O
2011. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább válts életmódot! Akkor nem hízód vissza amit leadtál.
2011. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2011. nov. 3. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:

"A formoline L112 fő hatóanyaga, a poliglükozamin L112-es specifikációja, amely egy természetes rostanyag, és nagyon nagy zsírmegkötő képességgel rendelkezik."


ez már lehetne akár a véleményem is.

de miért is kérdés ez?

2011. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
I sexi i a no it!!!! JJJEE!!
2011. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jee :)
2011. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipikus példája az alternatív bogyógyógyászatnak. Keress valami növényt, aminek egyik összetevőjének van BÁRMILYEN élettani hatása, írj ki hozzá előbbihez hasonló hangzatos szövegeket, add el 6000 forintért dobozonként, a hülyék meg veszik mint a cukrot.


Megkötés-lebontás-satöbbi ez mind laikusok beetetése, ami energiát beviszel, az BENT VAN. nem fogod kipisilni a testzsírt és vércukrot. Nem hiába van mindegyik dobozára ráírva, hogy "megfelelő étrenddel kiegészítve blablabla"

2011. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én már írtam szöveget így szőlőcukorra (természetesen zsírégető hatást tulajdonítottam neki többek között). az élettani hatása volt: energiát ad, ami nélkülözhetetlen az élethez, így a zsírégetéshez (egy élettani folyamathoz) is.
2011. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!