Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van hasznos informác...

Valakinek van hasznos információja a Slimtrim-ről (ami szinte megegyezik a Reductilel)?

Figyelt kérdés

Kb 1.5-2 éve az orvosom felírta a Reductilt, de pont akkor tiltották be. Így ez a dolog akkor abba is maradt. De bizonyos problémáim azóta is jelen vannak. És fogynom kellene, hogy jobb legyen. Azt hozzá teszem mozgással és diétával hiába próbálkozok minusz 1-2 kg csak az eredmény és az is visszajön, úgy hogy nem zabálok, normális mennyiséget eszek. Így most az orvosom felhívta a figyelmemet egy Slimtrim nevezetű gyógyszerre, amit álítólag táplálékkiegészítő ként forgalmaznak Hollandiában is. Ezt a gyógyszert ő hozatja be, kivizsgálják, hogy nem e hamis és így megvehetem.

Csak ezzel az egésszel az a problémám, hogy félek elkezdeni szedni, az ígért eredmény kecsegtető, de sok rosszat lehet hallani ezekről a szerekről, hogy tönkreteszik a szivet stb. Engem az orvosom megnyugtatott, hogy szájszárazságot okoz csak, meg szívritmus zavarok előfordulhatnak, lényegében a Reductilt ezért vonták be elmondása szerint. De én kerdiológiailag rendben vagyok. Voltak kardiológiai vizsgálataim.

Szerintetek orvos ajánlásával elkezdjem szedni?


2011. nov. 9. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos javasolja és gondolom, hogy a szedése mellett majd ellenőriz is téged, akkor nem lehet baj. Én is azt hallottam, hogy azonos a hatóanyaga a Reductiléval
2011. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem, gondolkodj el az emberi szervezet működésén, lásd be, hogy ha kevesebb energiát viszel be, akkor fogynod kell, máskülönben te egy olyan hatalommal rendelkező lény vagy (lennél) akitől még nekem is félnem kéne, hiszen aki a tápanyagigényénél kevesebb energiával megtartja a tömegét, az fölötte áll a világunkban uralkodó termodinamikai rendszernek.. tehát, továbbra is az étkezésedet kéne átnézni.. az orvosnak persze egyszerűbb gyógyszereket felírni, beszerezni. de lehet hogy fölösleges..
2011. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ebbe természetesen igazad van én nem mondom, hogy az étkezésem tökéletes. Biztos, hogy lehetne javítani rajta. Csak nekem az anyagcserém nem működik jól így a fogyás sem egyszerű, különböző diétákat próbáltunk már ki az orvosommal de az eredmény szinte elhanyagolható volt, persze ilyenkor mint rengeteg más ember én is elkeseredek és méregből nem foglalkozok vele, igen mondhatod hogy ez a hiba, de lehet te is így tennél ha heteken keresztül becsületesen csinálod nem csalsz és nincs meg az eredménye. És valóban nagyon gondolkodok az egészen, mert félek kipróbálni ilyen gyógyszereket, de másrészről meg jó lenne ha egy ilyen 3 hónapos kúra sikeres lenne és pár kilótol megszabadulva lelkileg is pozitívabban állnék hozzá és megtartanám a súlyom.

Most nem tudom te milyen alkat vagy de az ilyesmit szerintem leginkább a túlsúlyosok értik meg és azok akiknek nagyon ingadozik a súlya le fel, ők értik ezeknek a lelki oldalát igazán.

Tudom én is hogy nagyon jó érzés ha az ember saját munkával fogy le, mikor nem voltak egészségügyi problémáim , akkor sikerült is megszabadulnom 20 kg többlettől és baromi jó volt csinosnak lenni. És újból szeretnék az lenni talán kockázatosabb módon, gyógyszerekkel. Másrészt a súlytöbblet is káros nagyon sok szempontból. Nehéz döntenem :(

2011. nov. 10. 23:07
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elsőhöz:

Igen az orvosom követni fogja a folyamatot, aki egyébként belgyógyász, kardiológus. Így úgy gondolom ezzel a gyógyszerrel nem akarna nekem ártani.

2011. nov. 10. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

nyilván nem akarna ártani.

megértésről pedig, nos hagyatkoznék az intelligenciámra, és azt hiszem képes vagyok mások élethelyzetét valamelyest átérezni.

viszont ha olyan diétát követtél, aminek nem lett eredménye, akkor nyilvánvalónak tűnik, hogy annak az étrendnek a paramétereit nem a te anyagcserédhez, életviteledhez alakították. még ha egy dietetikus szakember is állította össze, az eredményből látszik, hogy nem csinálta megfelelő hatékonysággal.

2011. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!