Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A káposztaleves GÉLKAPSZULA...

A káposztaleves GÉLKAPSZULA használt valakinek, aki fogyókúrázott?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, régen csináltam a káposztaleves kúrát,most gondolkodom, hogy milyen lehet a kapszula, érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele. Vagy ha van más hatásos módszer,minden érdekel.
2011. dec. 4. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
más hatásos módszer: kevesebb bevitt energia mint a tested felhasználása.
2011. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engem érdekelne , a régi káp.lev kúrád! sikeres volt, és hogy kell?

csak mert az olcsó, a gél meg nyilván csillagászati:(((

2011. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A káposztaleves-diétának a lényege, hogy a káposztalevestöl jóllakottnak érzed magad, mert tele van a gyomrod, és elég sokáig tart ez az érzés, viszont kalória alig van benne.

EZT a hatást egy kapszula soha nem tudja elérni, mert nincs benne semmi, amitöl teltségérzeted lenne. Ez csak pénzkidobás, hatása nincs.


A másik válaszolónak: ha beadod a keresöbe, hogy káposztaleves diéta, akkor kiirja a módszert is meg a receptet is.

2011. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés csak vicc, ugye?
2011. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 10.19-es hozzászólónak: Ez a kérdés nem VICC,mert akkor nem ebbe a kategóriába írtam volna.Ha tudsz olyan viccet,ami hatásos légyszi írd meg!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 5. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:

De szeretem amikor se..ggfejek szólnak hozzá..

Igen s.eggfej te vagy a legokosabb a világon..(csak hidd ezt nyugodtan).


A káposzta leves kúra hatásos, ha rövid időn belül akarunk 1 bizonyos napra jól kinézni,de sajna amint rendesen kezdünk enni, ugyanannyi a bevitt kalória, amivel meghíztunk, akkor a kilók visszamásznak.


A kapszulában nem bízom, tényleg nem lesz tőle tele a poci, tehát hiába veszed be, éhes leszel.


Ha hosszútávú megoldást keresel, olyan ételek kellenek, amelyekből sokat ehetsz, de mégsem hízlalnak. Pl. csirkemell zöldség körettel (azaz cézár saláta, de öntet nélkül), székely káposzta (kenyér nélkül)..stb.


Én Norbi receptjeiből főzök, s mivel elhagytam a fehér kenyeret (barnából is csak reggel eszek), fehér lisztet, cukrot, s meggondolom mit egyek, így már tartósan tudok fogyni. Mindezt úgy, hogy ne éhezzek vagy vonjak meg magamtól valami finomat.

2011. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HAGYJÁTOK MÁR ABBA A PARASZTVAKÍTÁST!


nincs olyan hogy hatásos fogyókúra. Utolsó, ha egy napra jól akarsz kinézni, szerinted pár nap, 1 hét alatt le tudsz vakarni magadról több kiló zsírt, aztán az hipp-hopp visszajön? dehogy is!

ha gyakorlatilag nem esztek (csak káposzta levest) akkor kiürül a bélrendszer, ennyivel laposabb lesz a has, ennyivel könnyebbek lesztek, és pont. ez miért hatás? nem zsírtól akartok ilyenkor megszabadulni? de azt meg csak kis kalóriadeficittel lehet (egészségesen) vagy több heti éhezéssel, de akkor az izomzatod (szívizom is) csúnyán megsínyli. plusz hatékony még a műtét (zsírleszívás) is.

Aczél.

2011. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs megvehet hatásos módszer, csak minden attól függ melyik cég mennyit tud költeni marketingre....

A hatásos módszer benned van... A kilók is elég hatásosan kúsztak fel, tudomásul kell venni, hogy leadni sem könnyű őket. Ha tudatosan étkezel és mozogsz az a csoda, hidd el. Kezdj neki és nyárra meg fogsz lepődni...

2011. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!