Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az almaecet kapszula mennyiben...

Az almaecet kapszula mennyiben segíti elő a fogyást?

Figyelt kérdés

2011. dec. 5. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább naponta egyél több almát...még a fogaidnak is jót tesz. A fogyást te magad segíted elő azzal, hogy mértékletesen eszel értékes ételeket és mozogsz.

Kérdésedre: szerintem semennyire.

2011. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy esetben segíti: ha más nem eszel... (de ez meg nyilvánvaló baromság lenne)


Szóval: semennyire.

2011. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem olyanok válaszolnak, akik megvették és szedték?! -.-"


Én szedem egy hónapja, azóta helyreállt az anyagcserém. Ennek hatására nincs teltségérzet, haspuffadás..

Engem nem érdekel az okosok mit mondanak, én szeretem, lassan elfogy és beszerzek egy újabb adagot.

2011. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 11:09!


Igen abban igazad van, hogy "miért nem olyanok válaszolnak, akik szedték.." De, ha neked ettől javul csak az anyagcseréd, ettől nincs puffadásod és teltségérzeted, akkor azon nem gondolkodtál el, hogy valami nagyon nincs rendben az étkezéseddel? A szervezetnek ez egy jelzése, és aki ilyen kapszulákat szed, pont ezt nyomja el.... Olyan nincs hogy valaki mindentől puffad....ha pedig igen, akkor ott emésztési, bélproblémák vannak, amit egy kapszula soha sem fog megoldani, csak taszigálja maga előtt a problémát.

Nevezd okoskodásnak, vagy aminek tetszik, engem nem zavar, csak hátha más is olvassa és észbe kap....

2011. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért nem olyanok válaszolnak, akik megvették és szedték?! -.-"


Én szedem egy hónapja, azóta helyreállt az anyagcserém. Ennek hatására nincs teltségérzet, haspuffadás..

Engem nem érdekel az okosok mit mondanak, én szeretem, lassan elfogy és beszerzek egy újabb adagot."


nincs teltségérzet.. és nem hiányzik, hogy ha eszel akkor jól is lakj? egyébként mindent leírt Izmael. fogyás nem eceten múlik, nézd meg wikipédián mi az ecetsav, mennyire hiper-szuper molekula, semmi misztikus nincs benne.

rozsdamentes Aczél.

2011. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!