Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalat az ALLI-ról?...

Tapasztalat az ALLI-ról? Nagyon újnak tünik.

Figyelt kérdés
eredményre lennék kíváncsi, vagy bármilyen tapasztalatra, hirre....
2009. máj. 15. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy placebo kapszula egy jó étrenddel megtámogatva. A honlapon is lépten nyomon sulykolják, hogy a hozzáadott, alacsony zsírtartalomra alapuló étrend betartása nélkül "Ön még nem áll készen az Alli használatára". Ezt önmagadtól is el tudod érni, csak valakinek szedni kell a bogyót, hogy betartsa a diétát.
2009. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%

Érdeklődtem utána én is a gyógyszertárban. Nekem azt mondta a hölgy, hogy ezt a gyógyszert használják a kórházakban is azoknál, akiknek sürgősen kell fogyniuk, gyengített verzió kerül a patikába. Nem az agyra hat, hanem a zsírsejtek bontásában van szerepe.

Nem olcsó: a 42 szemes 6ezer Ft fölött van, a 84 szemes 9 ezer Ft.

2009. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

háát ki kell hogy ábrándítsalak :(


Most olvastam, hogy új fogyasztószer jelenik meg hamarosan a piacon, melyet recept nélkül is lehet majd kapni.


ALLI márkanéven kerül forgalomba és 60mg Orlistat ( orlisztát) lesz a hatóanyaga.


Alli. Hogy lehet ilyen h*lye nevet adni egy gyógyszernek. Nekem egyből az Aladár név jut eszembe róla... Vicces. Alli. Szoknom kell ezt még...


Aztán rájöttem, hogy nincs benne semmi újdonság. Orlistat... Orlistat... Valahol hallottam én ezt már. És rájöttem!


A Xenical nevű fogyasztószer hatóanyaga szintén az Orlistat ( orlisztát ). Csak éppen ez a zsírégető 120mg hatóanyagot tartalmaz. És ráadásul nem is igazi zsírégető. Megakadályozza az elfogyasztott zsír egy részének a felszívódását, és csúnya szóval kifejezve hasmenés formájában távozik a zsír. Régebben szemeztem vele. Fórumokon, blogokban katasztrofális dolgokat olvsasni róla. Xenical... Persze...


És mennyibe kerül az Alli? Sokba. Sokkal többe, mint amennyit ér. A 42 kapszula ára 7.000-17.000 forintig terjed. Gyógyszertára válogatja az árat.


Tehát a nagy reményű Alli sem fogja megváltani a világot.


Update:

Most találtam az Alli (Orlistat) kapcsán:

...Másrészt az eddigi vizsgálatok tanúsága szerint a gyógyszerszedők felénél gyomor-bélrendszeri mellékhatások jelentkeztek. Ezek közül talán a legkellemetlenebb, hogy a gyógyszer hatására nem mindenki képes visszatartani székletét, bélgáz kíséretében olajos végtermék darabka távozhat, amely foltot hagy a fehérneműn...


[link]

2009. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedj inkább L-karnintint sportolás előtt mondjuk 2000-3000mg-ot attól még soha senkinek nem lett baja, és bizonyítottan működik. Jahh és még olcsóbb is...
2009. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!