Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma megrendeltem az Adipexet....

Ma megrendeltem az Adipexet. Azt írják, hogy másnap megérkezik akkor tényleg már holnap vagy legkésőbb hétfőn meg fog érkezni? Mennyit lehet mondjuk 10szemtől fogyni? 8-10kiló feleslegem van. Ha megveszek még 10szemet le tudok fogyni vele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szomorú, hogy fogalmatok sincs mit műveltek magatokkal...

Kiváncsi lennék, hogy csak ettől le fogsz-e fogyni..minden étrend változás és torna nélkül...

Szegény szervezetednek addig jó, amíg nem szállítják ki..hidd el.

2011. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az csak tőled függ mennyit fogysz. Az adipex egy étvágycsökkentő cucc,tehát nem kéne enned,csak minimálisan azt is egészséges kajákkal kellene bevinni.

De ha az adipex mellet is ugyan úgy eszel mint eddig,nem fogsz fogyni egy grammot sem.

2011. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenféle változtatás nélkül tavasszal elkezdtem hízni.és csak híztam és híztam.gondoltam már arra is hogy esetleg valami gond van de a vérvétel semmit nem mutatott ki.próbáltam mindenhogyan fogyni.volt hogy 5napig semmit nem ettem és minden nap egy és fél órát tornztam de egy dekát sem fogytam.ezért próbálom ki az adipexet mert már tényleg semmi nem segít.persze tornázok is minden nap. remélem segíteni fog.
2011. dec. 16. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 8-10kiló feleslegem van mégsem gyógyszerezem magam.

Szerintem te se tedd.

2011. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha csak ennyi felesleged van, akkor nem hiszem, hogy 10 szem elég lesz. olyan 30ra saccolom, az egy hónap, attól kb. 6-7kilót várhatsz, bár attól függ, hogy reagál a szervezeted.


már ha eredetit rendeltél

2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!