Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 kapszula fogamzásgá...

Hoodia P57 kapszula fogamzásgátlóval együtt?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszát várom, akik szedték a kapszulát és mellette fogamzásgátlót. nem gyengíti a hatását? Egyik ismerősömtől kaptam 1 dobozzal, ami megmaradt neki, elérte azt a súlyt, amit szeretett volna. De addig nem merem elkezdeni, amíg valaki nem állít érveket, hogy merjem együtt szedni.
2011. dec. 27. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
esetleg háziorvos? nincs felírva a termékekre, hogy kérdezze meg a háziorvos véleményét?
2011. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

továbbá "A Hoodia egy 100%-ban természetes alapanyagokat tartalmazó termék, mely étvágytalanságot okoz. Jelentősen csökkenti az étvágyat, és az éhségérzetet, így csökken a kalória bevitel"

ezen sorok után még mindig érdekel? nem fogsz attól fogyni, hogy valamilyen anyag elveszi az étvágyad. legyen ez természetes, vagy valami szintetikus drog.

ismeősödnek inkább az étkezési szokásait, edzését vedd át, szerintem :)

2011. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ő az akiről tudom, hogy edzett, mert napi 14 órát áll egy gép mellett. Attól nem fog lefogyni...
2011. dec. 27. 16:46
 4/20 anonim ***** válasza:
dolog hogy mit edzett, lényeh hogy mit evett. de ez is mindegy, mert lehet fogyni napi 2 tábla csokival is, meg értékes tápanyagdús ételekkel is. törekedni kell az utóbbira.
2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Norka22 válasza:
lehet szedni fogamzásgátlóval!!!nyugodtan! nem gyengíti a hatást,és nem befolyásolja!még immunerősítőt is lehet enni hozzá :) ez saját tapasztalat!
2012. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
meg szarvasgombás őzcombot vargányás pityókával is. fogamzásgátló mellett mit nem szabad enni? egyéb gyógyszereket, drogokat. de ezeket fogamzásgátló nélkül sem "szabadna".
2012. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Norka22 válasza:
hogy a fogamzás gátló mellett mit nem szabd enni azt nem tudom,de neked jó étvágyat a szarvasgombás őzcombot vargányás pityókához :)
2012. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Norka22 válasza:

amugy nemértelek,miért beszélsz a drogokról? a kérdés nem annyira terjed ki ezekre az anyagokra a kérdés igy szólt:Hoodia P57 kapszula fogamzásgátlóval együtt?

Olyan emberek válaszát várom, akik szedték a kapszulát és mellette fogamzásgátlót. nem gyengíti a hatását? Egyik ismerősömtől kaptam 1 dobozzal, ami megmaradt neki, elérte azt a súlyt, amit szeretett volna. De addig nem merem elkezdeni, amíg valaki nem állít érveket, hogy merjem együtt szedni.

2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

" nem fogsz attól fogyni, hogy valamilyen anyag elveszi az étvágyad. legyen ez természetes, vagy valami szintetikus drog."


természetes és HATÉKONY étvágycsökkentő kevés van, és csak az emberek egy részénél működnek. azért beszéltem drogokról, mert ezek minden embernek elveszik az étvágyát.

és még a hatékony drogokkal (gyógyszerek) sem túl esélyes a fogyás. szemléltető példa, hogy akkor a hoodiával milyen sikerekre számíthat.


nem ettem most őzet, de körülbelül annyi köze van a hoodiának a fogamzásgátlókhoz, mint a szarvas húsnak, vagy a csirkének.

2012. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Norka22 válasza:
hát nekem hatott,én örültem neki és nem híztam vissza,fojtatni fogom míg a kívánt testsúlyt el nem érem és vigyázok az alakomra hogy lehetőleg ne jöjjenek vissza kilók! Mivel nekem hatásos volt ez szer nyilván pozitív dolgokat fogok írni másoknak is róla,nem negatívumot! Eddig nekem sem használt semmi nem is hittem benne csak kipróbáltam,de bejött!És nem foglalkoztam hogy pontosan mit tartalmaz vagy mit nem,nekem nem nagyon voltak mellékhatásai ez a lényeg! Ha foglalkoznék vele mi egészséges és mi nem akkor szinte semmit nem ehetnék! nekem ez a véleményem...
2012. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!