Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 reggeli előtt vagy...

Hoodia P57 reggeli előtt vagy után?

Figyelt kérdés

2. szemet vettem be ma reggel, reggeli előtt, de éhesnek érzetem magam. Olvastam, valaki reggeli után veszi be. Mikor hatásosabb?

És egyéb tapasztalatokat is szívesen olvasok!

És lefújjogni nem kell, akkor tartsd meg magadnak.!


2012. jan. 5. 20:10
 1/8 bix ***** válasza:
teljesen mindegy mikor veszed be. ha tisztában vagy a hatásával akkor ilyet nem kérdezel. akkor meg minek nyomod magadba fölöslegesen?
2012. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyette. :)
2012. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

persze, reggeli után értelmesebb, mert ha rendesen reggelizel, AKKOR NEM LESZEL ÉHES!

abszolút nem tűnik fel, hogy átvertek? eladtak neked valamit, nagyszerű. kiteheted az asztalra dísznek, megeheted és nézheted hogy semmi sem változik. mégis mit vártál?

vásárlás előtt meg kellett volna kérdezni gyakorikérdéseken hogy "vannak fogyasztó szerek? a hoodia működik?" és akkor az Aczél és a sok hülye bunkó írta volna, hogy nincs, ilyeneket nem találtak fel, lehet nem is fognak, ne költsd ilyenekre a pénzed, helyette egyél egészségesen, mozogj sokat.

persze te lehülyézted volna őket (minket) kulturáltan, mert ugye az Aczél ír bunkó stílusban és mekkora tahó és nem ért semmihez...

de mégis éhes vagy a tabletta mellett, ugye?

2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:

aczél: maxrespekt hogy n+millószor ezt le tudod írni:D

egyébként meg a placebo hatás elég sokaknál beválik, de az egyetlen tuti fogyiszer ami legális és működik az az lcarnitin, kár hogy ahhoz el kell érni azt a szintet hogy a saját termelésed ne legyen elég, és így pótolva megfelelő mennyiségű transzporter legyen az aktivált zsírsavak szállítására:D minden más vagy kamu vagy illegál és ilyen "hozzáértő" kezekben....

2012. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

bix, vizsgaidőszakom van. nem tudok tanulni már :D valami levezetés meg kell.

a 90 naposozós libát még nem is láttad oltani engem.. na az nagyon kész.

2012. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:
link?:D
2012. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]

parancsolj. ide már kitettem összegyűjtve.. :D

2012. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:
baze... felénél levertem a röhögéstől a csirkerizsem. eznagyonkész. és lemaradtam róla. ehheee:D
2012. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!