Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyek a leghatáso...

Szerintetek melyek a leghatásosabb narancsbőr elleni készítmények (zselé, krém formában)?

Figyelt kérdés

Dm boltban szeretnék valamit vásárolni. Rengeteget olvastam netről, hogy melyek a hatásosabb szerek, de szeretném ha megosztanátok a tapasztalataitokat. Legyetek szívesek megírni azt is, hogy hány évesek vagytok, kg és hogy mennyit sikerült fogyni (cm-ben), mennyire volt látványos? Esetleg mi az amit még pluszban mellette végeztek (sport, kúra)?

Köszönöm a válaszaitokat!



2012. jan. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A krémek önmagában semmit sem oldanak meg, csak sporttal és étrenddel eggyütt. Ezek mellé jó a krém. de amúgy semmi hasznuk.

Én most kezdtem el sport mellett a garniel citromsárga feszesítő testápolóját, meglátjuk jó-e. :)

2012. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sporttal nincs probléma! Rengeteget mozgok! de mégsem tűnt el semmi, és az étrendre is odafigyelek, de lehet, hogy mégsem jól.
2012. jan. 11. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos nincs olyan krém ami eltüntetné.

a narancsbőr azt mutatja csak,hogy magas a testzsír%,testsúlytól függetlenül.

olyan krém meg nincs ami kalóriát éget,tehát nem tudja eltüntetni egy sem.

amivel el lehet tüntetni értelem szerűen az egészséges szintre csökkentett testzsír,kalória deficites,lehetőleg szálkásító diétával és olyan sporttal aminek magas a kalória igénye.

2012. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!