Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most hallottam egy új fogyást...

Most hallottam egy új fogyást elősegítő termékről a Weight Loss-ról, ti hallottatok már róla? Szerintetek beválhat?

Figyelt kérdés
A termékről azt írja hogy 60 napos garancia van rá, ha nrm fogysz le 16 kilót 4 hét alatt akkor visszakapod a pénzed.Egyébként egy doboz tabletta ára 10900 ft. szerinted beválhat? ha van tapasztalatod vele kapcsolatban légyszivas írd meg.
2012. jan. 20. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az almamagtól meg okosabb leszel. Nincsenek fogyazstószerek. Egészségesen kell táplákozni és mozogni.
2012. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó vicc :) Hiszel még a mesékben?
2012. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 hét alatt 16 kilót fogyni egyébkéntis életveszélyes. Extrém módon kövér embert, klinikai körülmények között is kisebb mértékben fogyasztanak.
2012. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

KAMU. Ezt olvasd el, az egész Weight Loss (és egyéb fogyasztó tabletták) hazugságra épül:


[link]

2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek csodaszerek, a legmegbízhatóbb módszer a rendszeres testedzés, és az ehhez szükséges étrend. Lehet próbálkozni, de csak attól hogy szedsz valami bogyót, és ugyanúgy eszel mindenféle szemét kaját mozgás nélkül nem fogsz fogyni. Ugyanez igaz a koplalásra is, attól fogsz fogyni, de padlóra küldöd a szervezeted, ráncos lesz a bőröd,fáradékony leszel, tönkremegy a hajad, stb (feltételezem nő vagy, ha nem akkor bocs). A klinikai részét véve pedig 4hét alatt lehet 16 kilót fogyni, de garantálom hogy egyrészt nem lesz tartós, elkezdesz jojózni, vagy 2hét alatt visszaszedsz 20-25 kilót, másrészt fáradékony, ingerlékeny leszel, és mivel nem edzed az izmaid a testképed nem lesz jobb, ugyanúgy nem fogsz tetszeni magadnak. Edzésterv, étrend, sok akaraterő, és minimum 3hónap idő kell ha a fogyás mellett egészséges akarsz maradni, és jó testképet szeretnél.
2012. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4-es!


Sajnos igazad van....és a linkelt írásnak is.

Elolvastam, és ha nem bánod, az ilyen és hasonló kérdésekre én is betenném a kedves Kérdezőnek, mert már a hajam kihullik, hogy az emberek NEM képesek megérteni, még most 2012-ben sem, hogy energia befektetés, megfelelő akarat, sz@r dolgok elhagyása nélkül, semmire sem mennek...

2012. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!


Én már 3 hete szedem a tablettát! Jelzem, csak kiegészítésként! Figyelek hogy mit mikor és mennyit eszek, valamit mozgok is mellette :) Semmi bajom nincs tőle! :) Nincs akkora étvágyam ez tény, de nem érzem magam gyengének, vagy fáradtnak! :) és már 5-6 kg lement!

Üdv!

2012. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly eredmény kedves 7-es, elmondom, nekem bogyók nélkül ment le ennyi ugyanennyi idő alatt...
2012. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor szerencsés anyagcseréd van! Én is próbáltam már tabletta nélkül, de nem ment .. Elhiheted ha úgy menne.. akkor nem fizetnék ki ennyi pénzt érte :) de így sikerült ! és örülök!
2012. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok !4

Én kb 3 hete kezdtem a szedését mondván van 4-5 kg amitől szeretnék megszabadulni ,és hátha tényleg segít.Először is tudni kell rólam nem vagyok egy nagy zabálós és majdnem vega.Nem eszem kenyeret ,lisztet zsírt és tésztát ,de a súlyom 1 grammot sem mozdult ettől a csodaszertől.Nem szoktam bedőlni a reklámnak és én 5 x felett gondoltam lehet el kelne egy kis segítség.Ha valaki leírja nekem mit fogyasztott ,hogy ennyit letudott adni akkor jó.De én mikor salátát ,halat és gyümölcsöt eszem max akkor miért nem megy le.Talán eddig is megvoltam ilyen bigyók nélkül és ez most egyértelművé tette ,hogy még sem kellett volna kipróbálnom.Na ennyit a fogyásról. Á

2012. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!