Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pai you guo kapszula, hol...

Pai you guo kapszula, hol lehet ilyet rendelni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

fura, ezt az oldalt olyan 17 másodperc volt megtalálni. jóval kevesebb, mint feltenni gyiken egy kérdést.

[link]


továbbá, gondolom van annyi biológiai ismereted, hogy tudod hogy a fogyás nem így működik. mondjuk az egy dolog, hogy én már elképzelni sem tudom hogy akkor mit akarsz egy ilyen holmival, ha csak a doboza kell akkor azért ne vegyél egy egész cuccot, ahhoz talán kicsit drága..

2012. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

van annyi ismeretem. Plussz el tudom dönteni mire van szükségem és miért. És nem feltétlenül a fogyás a cél, hanem a kontrolálás valamint a fáradékonyság űzése és a lassú emésztés fokozása.

Amit belinkeltél az a por, de nekem a kapszula kellene, ami elvileg gyengébb. De azért köszönöm!

2012. jan. 24. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

emésztést: enzimekkel fokozhatod.

fáradékonyság elűzésére: sokkal nagyobb dózisú és akár komolexebb vitamin készítmények vannak.

a kontrollálásról is van egy elképzelésed, amit a tudomány nem ismer, de még keleten sem.

de nagyon nagy tudatossággal írtál, úgy hogy ezeket tekintsd tárgytalannak, egy vénember morgásának.

2012. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!