Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyaszt e a slimfitt2000?

Zitaszabo kérdése:

Fogyaszt e a slimfitt2000?

Figyelt kérdés
Rendeltem slimfitt 2000-et ...és ara lennék kiváncsi azoktól akik már próbálták hogy hatásos e és mennyire mennyi idő alatt ?!?!?! alőre is kösz !!
2012. jan. 30. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A pénztárcád tartalmát igen, mást nem.
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az első embernek mondom te csak mondod vagy próbáltad?
2012. jan. 30. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:

ismerősöm próbálta. mert mindenhol akad 1-1 fura fazon, aki hisz a csodákban.. persze kalóriadeficitet nem tartott. mennyit fogyott vajon? semmi oka nem volt a fogyásra.

ahogy a húsvéti nyuszi sem jön, hiába várják a gyerekek..

2012. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 borkadzseni válasza:
Én próbáltam már.Nekem hatásos volt,mert fogytam vele eddig 6 kilót.december elejétől szedem.még ugyanennyit le kéne adnom,ugyh szedem továbbra is
2012. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor ahelyett hogy fas.zságokat írogatsz, próbálj meg rendesen enni, ne fogyókúrásan mert azt BÁRKI meg tudja csinálni, hogy keveset eszik és fogy.

ha a slimfitet akarod alátámasztani, akkor tessék megenni napi 3000-4000kcalt, aztán majd lehet nézni hogy mennyire fogyaszt a slimfit :)

2012. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
borkadzseni neked gratulálok sikerült... így tovább..és ne halgass Aczélra... nyugottan diétáz..
2012. febr. 2. 08:11
 7/10 anonim ***** válasza:
persze hogy nyugodtan diétázzon, csak akkor egy kicsit csalfa neked azt írnia, hogy a slimfittel fogyott. nyilván nem engem ver át, megvan az IQ tartalékom hozzá hogy ne higgyek a mesékben, de te nyilván nem azért tettél fel fogyasztószeres kérdést, mert annyira tisztában vagy az emberi test működésével..
2012. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nem nagyon változtattam az érendemen mikor elkezdtem szedni a slimfit-et és nekem ígyis sikerült leadni 6 kilót két hónap alatt.
2012. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én fogytam a slimtől,a szokásaimon nemigen változtattam.majdnem 3 hónapig szedtem,és 7 kiló ment le.
2012. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 wkaka válasza:
nekem nem sokat kéne fogynom,tul képp vékony vagyok csak azt a nagyon picit szeretném még leadni (számomra ez 5 kilót jelent). ezt azért tartom fontosnak, mert ugye akin több felesleg van, arról gyorsabban mennek le a kilók. nos, az első 3 hétben nem változtattam étkezési szokásaimon, de eleve szénhidrát szegényen táplálkozom, továbbá 4x edzem egy héten. igazából egy deka sem ment le, sőt, még fel is jött egy. Aztán úgy gondoltam, hogy akkor összekötöm egy egészséges, nem túl kemény diétával (szénhidrát szegény étkezés, este 6kor eszem utoljára, akkor is valami light, pl. joghurt, vagy abonett...ilyesmi, és továbbra is heti 4x edzés, futás) Na, így egy hét alatt lement 2 kiló. Szóval én úgy gondolom, ha nem diétázol legalább egy kicsit, akkor nem hat, de ha diéta mellett eszed, akkor viszont segít, hogy gyorsabban lemenjen ami van. És szerintem a mozgás elengedhetetlen!
2012. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!