Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Káposzta leves kapszulát hol...

Káposzta leves kapszulát hol lehet venni és mennyiért?

Figyelt kérdés
Káposzta leves kapszulát hol lehet venni és mennyiért?nem internetes rendelésre gondolok...
2012. febr. 3. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Nekem meg egy vödör szar kéne...
2012. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
káposzta leves? ételízesítőre gondolsz?
2012. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok igazán.
2012. febr. 4. 11:27
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

szerintem te sokkal viccesebb vagy, 2012 van ember, és fogyasztószerekkel foglalkozol.. menj áldozz inkább a kereszt előtt, az ész nélküli hívők foglalják el magukat..

megjegyzem, a harry potter nem valóság, de nekik biztos működne a fogyasztó varázslat..

2012. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ember álljál már le...ki kérte egyátalán hogy ide írj?:D neked egyátalán van életed ?mert én ahogy észre vettem nem nagyon van mert bárki fel tesz itt egy kérdést te abban leled az örömöd hogy sértő megjegyzéseket írkálsz alá!ideje lenne leállni...
2012. febr. 4. 12:45
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Ideje lenne leállni az olyan szintű elmebeteg kérdésekkel amikre csak sértő megjegyzést lehet írni. Ha nem írok ide semmit akkor előbb utóbb idetalál mégegy okos és rengeteg embert félrevezettek. a hülyeséget irtani kell.

Reszelj magadnak káposztát meg szárisd ki ha ennyire babonás vagy, 1000kapszula tartalma kijön egy fejből. Vagy építs káposztatotemet és ugráld körbe.

Egyébként semmi baj nem lenne azzal ha valaki placebót szed, csak van aki mozgás helyett teszi ,van aki úgy gondolja belefér 1süti ha szedi, van aki nem fogyik le tőle és ezzel igazoltnak látja hogy ő ilyen alkat és nem tud lefogyni és még sorolhatnám.

2012. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
én ide olyanok válaszát vártam akik tudják is miről van szó...aki csak az észt akarja osztani azt kösz nem!
2012. febr. 4. 18:13
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem kettőnk közül pont te vagy az akinek nem tünt fel hogy ezeknek a káposztaleveskapszuláknak ugyanaz a tartalma mint egy multivitaminnak, pár "apróságtól" eltekintve.

A kapszuládban persze ötödannyi féle vitamin és nyomelem van huszad, század akkora dózisban. Cserébe van benne pár mg kiszárított és lereszelt zöldség pora, káposzta zeller répa mittudomén. Én nem tudom milyen reklámszöveget olvashattál de azért ahhoz kell ész hogy bevedd hogy egy csipetnyi por jobb mint az eredeti zöldség, sőt ilyenolyan szuper hatásai vannak. Gratulálok hozzá. :)

2012. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kérdezte valaki?:) mert én a kommentek között nem látom hogy kikértem volna a véleményed:)
2012. febr. 4. 20:54
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Én viszont látom a kommentek között hogy leirtam hogy nem miattad osztom az észt, csak másokat féltek a hülyeségedtől.

Én a legközelebbi gyógynövényboltot keresném fel először de van aki vélt látni a Rossmanban. De legkényelmesebb megrendelni úgy hogy átvételkor fizetsz. Rendelj sokat, egy összeg felett elengedik a házhozszállítási díjat. Úgyis életed végéig kell hogy segítsen megőrizni az alakodat. :D

2012. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!