Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalatok vannak a...

Ágica0327 kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a reduline fogyasztótablettáról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi tapasztalatom van vele hogy beirtam a gugliba és kidobta hogy az egy zsírmegkötő.

Én nem tudom helyes táplálkozás mellett kinek van szüksége zsírmegkötésre. Az elhízást elsősorban a nem megfelelő minőségű és mennyiségű szénhidrát okozza.

2012. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én is láttam már valami reklámot, és ez a "zsírmegkötő" felkiáltás számomra is fejtörést okozott...
2012. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-dik vagyok ismét. Hogy a kérdésre is válaszoljak:


Én már próbáltam fogyasztótablettát, mondjuk nem ezt. Én nem azért szedtem, mert csodákat vártam tőle, inkább csak egy pici segítséget reméltem tőle. A tabletta szedésétől kezdve, az életmódomat is megváltoztattam, nagyon oda figyeltem az étkezésre, és naponta 60-90percet cardioztam. Az eredmény hetente minusz 1kg. Ami teljesen megfelelő eredmény. Bár reménykedtem, hogy a tablettával majd heti 1,5-t is fogyhatok. (úgy hogy a reklámja szerint ennél sokkal többet lehet vele fogyni) Amióta nem szedem azóta is csak heti 1 kg-t fogyok.


Szóval én nem ajánlok semmi ilyet. Pedig én nem csodatablettaként néztem rá, mint sokan mások. Csak egy pici besegítést vártam volna tőle. De kár volt kiadni ennyi pénzt.

2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!