Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Reductilt szedem már 2....

A Reductilt szedem már 2. hónapja, de még nem fogytam tőle! Miért van ez? Mit tegyek a továbbiakban?

Figyelt kérdés
2007. aug. 1. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ehhez hasonló szert már én is szedtem, de nem fogytam tőle. Csak a pénzem fogyott :)

Hogy mit tehetsz? Ha pénzvisszafizetési garancia van rajta, küldd vissza, ha nem, próbálkozz a régi bevált módszerrel! Én azt csinálom. Igaz nem látványos, mert lassú, de így legalább nem fog visszajönni a súly.

Sok mozgás, kevés kenyér, sok folyadék, gyümölcs. Este keveset egyél.

2007. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Én is szedtem a Reductilt, nem sokat ért.

Próbáld ki esetleg az Adipexet helyette

2007. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az alkohollal összefüggő hatását nem tudom, mert nem kísérleteztem vele. Viszont az nem igaz, hogy nincs jelentős testsúly csökkentő hatása. Én nem jelentős testsúly töblettel kezdtem szedni. 87kg-ról indultam, 24 nap alatt fogytam 8kg-ot. (Igaz, nem a Reductil csökkentette a testsúlyt, hanem az, hogy az éhségérzet megszűnése következtében szigorú diétát tudtam tartani.) (Reggelire sovány túró, ricotta, 1 tojás vagy 1 toast növényi sajtszelettel, 1 joghurt, 1 narancs vagy alma. Persze ezek közül mindig csak az egyik volt a reggeli, nem egyszerre:). Ebédre párolt zöldségek vegyesen, esetleg hal, néha rizs vagy kics csirkehús, hüvelyes főzelékek - mind mind kicsi mennyiségben, hogy a gyomor is alkalmazkodjon. Este CSAK gyümölcsök, szigorúan esete hatig, utánna soha semmi. Amúgy a Reductil itt segített a legtöbbet, mert nélküle reggel nyolcig sose bírtam volna kaja nélkül. Próbáltam. Már 5-kor forogtam farkas éhesen az ágyban, aztán irány a hűtő, regggel 6-kor, nyolckor. Persze hogy nem fogytam.

Az tény, hogy a szervezet 3-4 hét után kezdi megszokni a gyógyszert, ezért minimális éhség jelentkezik, de ez nem is baj, teljesen viselhető. A 4. hét után kicsit megtorpan a fogyás, de ez érthető. Innentől érdemes elkezdeni napi szinten mozogni - egyrészt futás-uszás-bringa, másrészt célzott gyakorlatok a zsíros területekre- has, comb, fenék. Nem kell megszakadni, napi 20 perc elég, de kötelező, különben a szervezet visszatartó mechanizmusa miatt megáll a fogyás, akár HETI 1 kiló alá is eshet, és az kevés. A 4. héttől cél a heti 1-2 kiló. Ez egészségesen tartható, csak a diéta és a futás kell. Később nem árt olvasni kicsit a glutémiás index-ről is, a mozgás mellett jó, ha a napi kaja 4-5 részletben kerül bevitelre - pl javaslok délután egy-egy pohár paradicsomlevet elfogyasztani.

A mellékhatásokról: A reductil nálam a következőket okozta: enyhe szájszárazság, de én ezt pozitív mellékhatásnak tudtam be, ugyanis így gyakrabban ittam egy-egy pohár vizet,és ez fontos a fogyáshoz is, meg amúgy is. (Itt jegyzem meg, hogy semmilyen más ital nem megengedett a diéta alatt, mint víz, tea (CUKOR NÉLKÜL), paradicsomlé néha. A cukrot amúgy is száműztem, az elég egészségtelen édesítőszer maradt - a cukornál azért egészségesebb.)

Másik szomorú mellékhatás - egyértelmű potenciacsökkenés - ami érdekes volt, hogy nem merevedési problémák léptek fel, hanem ritkábban kívántam a szexet, kevesebbet forogtam a csajok után - de ha akció volt, akkor minden működött. Elsőre ijesztő volt, de hamar megszoktam a dolgot, (a csajom nem), és a szedés abbahagyása után 2 nap alatt elmúltak a tünetek.

Néha éjszaka voltak kisebb hőhullámok, izzadás, de nem tudom egyértelműen a Reductil számlájára írni, de kizárni sem.

Összességében teljesen pozitív tapasztalatokról számolhatok csak be, nélküle nem tudtam volna ilyen könnyedén elérni a súlytervemet. A szert 2-3 hónap után már nem érdemes szedni, és ekkor jön az igazi feladat, az elért súlyt megtartani. Marad az erős diéta, sport, és válogatott kis kalóriás és glutémiás indexű ételek.

2008. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Sziasztok

Én nagyon meg vagyok vele elégedve ,nagyon jó ,2 hónapja szedem 17 kg ment le ,nem diétázom és nem tornázok mellette igaz egy nap csak egyszer eszek de bejött ,mellék hatása nálam csak annyi ,hogy állandóan innom kell .Így én csak ajánlani tudom mindenkinek mert nekem bevált .

2008. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált, igaz, én 120kg-ról indultam. A gyógyszer önmagában nem csökkenti a súlyt (olyan sajna még nem találtak fel) ,Csak gyorsítja az anyagcserét, és elveszi az étvágyat. Kell hozzá akaraterő, hogy ne egyél, ha nem vagy éhes. Én kb. ennyit ettem egy nap: 2szelet abonett és paradicsom reggelire, ebédre főtt spenót natúrba, csak sóval, kb. egy fél müzlistányér, vacsira alma. A gyógyszer nélkül már éhen haltam volna.
2008. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!