Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kevesebbet eszem, nem nassolok...

Kevesebbet eszem, nem nassolok. Ha szednék mellé vmilyen fogyasztószert nagyobb lenne a hatás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, mert fogyasztószerek nem léteznek
2012. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, nem kell semmilyen tabletta! Ezek hatásmechanizmusa is hazugság: vagy fosatnak, vagy a vizet hajtják ki belőled, vagy megemelik a testhőt, vagy túlmozgásra késztetnek.
2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szedjél mellé vizet!


adagolás: minden 5 km futás után 3-4 dl

2012. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *gin* ***** válasza:
előző: legyünk nagyvonalúak, mehet akár 6-8 dl is :)
2012. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne szedjél semmilyen fogyasztószert, ha kevesebbet eszel, fogyni fogsz.Viszont a sok stressz biztos fogyás, nekem közel 10kg ment így le, most 53-55kg között vagyok, ez nem rossz 46 éves létemre. (S-es ruhát hordok,)
2012. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
először én is be akartam szerezni fogyasztószert, de végül mégsem próbáltam ki. jobb nem zabálni, megdolgozni érte, büszkének lenni magadra. képzeld el magad a strandon szexin csinos fürdőruhában. ha magadtól fogytál le, van akaraterőd -> süt majd rólad az önbizalom, ami = szexuális kisugárzás. ha csak a tablettáknak köszönheted és lebiggyedő szájjal fintorogva végig voulsz a strandon és nem büszkén, egy harc győzteseként, az nem tud szexi lenni. sokkal jobban megbecsüöd majd azt amiért dolgozol!
2012. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A kevesebb étkezés nem biztosíték rá, hogy fogyni fogsz. Fogyasztószereket ne szedj, mint a többiek is javasolták. Ha fogyni akarsz akkor ésszerű diétát kell tartani csak. Ami nem azt jelenti hogy nem eszel, hanem azt, hogy mit eszel és mikor. Tápérték a fontos, amellett, hogy a minden napra szükséges (RDA) élelmiszer alapok, táplálékok, vitaminok, nyomelemek stb. benne legyenek az étrendedbe. Persze fontos a mozgás is. De vigyázz! Ha mozogsz, akkor elsődlegesen a vércukor lesz a sejttáplálékod, a zsír csak később kezd el lebontódni és lassabban. Szóval hogy ne legyél rosszul, amikor edzel, akkor legyen nálad elég folyadék mellet pár szem szőlőcukor is. Aztán mozgás közben egy dolog, hogy a zsírszövet lassan lebontódik, de az izmaid viszont elkezdenek növekedni is, szóval lehet hogy a fogyókúra alatt többször fog stagnálni a súlyod, esetleg még növekedhet is néha. Szóval a mozgás típusát is személyre szabottan magadnak válaszd meg.

Ha nincs nagy baj a gyomorsavaddal, akkor egy-két hétig ha minden este fél-1dl citromlevet megiszol, az is segít.(és persze ne étkezz lefekvés előtt 2 órával, illetve edzés előtt 1 órával.)

Remélem hasznos voltam számodra! További minden jót! ;)

2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!